Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új párom olyan furcsa...

Az új párom olyan furcsa kéréssel állt elő, nincs igaza ugye?

Figyelt kérdés
első házasságomból van egy gyermekem,az apjával jó kapcsolatban maradtunk,megbeszéljük a gyerekkel kapcsolatos dolgokat,akkor viszi amikor akarja.Az új párom most kijelentette ide be nem teheti a lábát ,kinnt beszéljük meg amit akarunk,és a gyereket is csak akkor vigye amikor le van írva.szerintem teljesen elment az esze,ebbe nem megyek bele,mert a gyermekem nagyon szereti az apját ,én ennek őrülök.a szakítást fontolgatom

2013. nov. 19. 10:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
36%
Azt valahol megértem, hogy a közös lakásba nem szyvesen engedi be az exed, de abba nem engedném beleszólni, mennyit engeded el a gyereket.
2013. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
A lakás az enyém ,ő költözött hozzánk
2013. nov. 19. 10:24
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Riválist lát benne.. nem maradnék ebben a kapcsolatban, mert a gyereknek nagyon árt.
2013. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
97%
Akkor meg mi a kérdés? Ha nem tetszik a rendszer szabadon távozhat.
2013. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%

Hmmm érdekes.

Mióta vagytok együtt a pároddal?Amúgy meg hogy gondolja,hogy ő mondja meg hogy ki mehet be a te házadba?Na arról meg ne is beszéljünk,hogy a gyerekhez nincs köze,pláne nem ahhoz,hogy mennyit van az apjával!

2013. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
4%
Azért elég gáz az is, ha egy kapcsolatban elhangzik az "ez az én házam" mondat.
2013. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Ne engedd beleszólni ebbe. Végre két inteligens ember (te és gyermek apja) aki a gyermekük érdekeit nézi és akkor jön egy mitugrász és bele akar rondítani. Ha nem tetszik neki a rendszer, akkor segíts neki csomagolni.
2013. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de elolvastad amit írtam?a gyermekem és az apja kapcsolatát akarja szabályozni,úgy,hogy az én házamban élünk.Még akkor sem tehetné ha mi költöztünk volna hozzá,de talán akkor megérteném azt ,hogy kinnt a hidegben beszéljem meg a gyermekem dolgait,de így?
2013. nov. 19. 10:31
 9/40 anonim ***** válasza:
94%
Ne engedd, hogy uralkodjon rajtad és megmondja, hogy mi a jó a gyerekednek, hiszen azt te tudod a legjobban. Én féltékenységet és rosszindulatot látok ebben a helyzetben, nagyon primitív jellemre vall, ha a békesség helyett a felesleges acsarkodást és "majd én megmutatom ki az erősebb" magatartást választja. Ha nincs baj, akkor mindenképpen csinálni kell? Beszélgess el vele erről nagyon komolyan.
2013. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%
Kirúgnám az új hapsit, de azonnal. Ez nem normális.
2013. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!