Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem titokban képeket...

A férjem titokban képeket küld az exének a gyermekünkről, ez mit jelent? Semmit?

Figyelt kérdés
Állítólag nem is tartják a kapcsolatot.
2013. nov. 22. 10:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a férjed. Valószínűleg beszélő viszonyban maradtak, és a hölgy kíváncsi volt rá, hogyan néz ki a gyereketek. Ne láss többet mögé, mint ami van.


De a legegyszerűbb, ha megbeszéled a férjeddel, hogy ez téged zavar.

2013. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem volt barátnője is lájkolta a kisfiunkat, de én nem vontam le messzemenő következtetéseket ebből...

Valamikor egymás életének részei voltak, biztos büszke a férjed a kicsire.

Régóta vagyok együtt?

2013. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
4 éve. Mindig, mindent elmond, teljes részletességgel, csak ezt hagyta ki. De majd jól rákérdezek! :D
2013. nov. 22. 10:43
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy hébe-hóba beszélnek, többet mint fél évente egyszer. Szerintem azért nem mondta neked, nehogy vitázzatok ilyesmin, vagy elkezdj féltékenykedni amikor felesleges. Nyilván a nő kért képet a piciről, a párod pedig küldött neki, és azért nem mondta, mert akkor megint csak kiderülne, hogy többet beszélgetnek ha már a gyereketekről is képeket küldözget---> és vissza az elejére. :)

Mondjuk nekem nem tetszene, mert azon az elven vagyok, hogy exekkel én személy szerint nem tartom a kapcsolatot mert felesleges. Együtt voltunk, terveztünk, szép volt, jó volt, de lezártuk valamiért, okkal. És ha már lezártuk, akkor onnantól miről is kellene beszélgetnünk? Felesleges nyáladzás, bájcsevely, csak azért mert egyszer részesei voltunk egymás életének 1-2 évig? Na neem. :)

2013. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelent ez bajt.

Nekem is van egy exem, aki kb. évente 1-2x rám ír, hogy mi van velünk. Nekem is van családom, neki is. Eldicsekszik a gyerekeivel, én is az enyémekkel. Ennyi. Ezen kívül nem tartjuk a kapcsolatot.

Viszont! Az én férjemnek is van egy exe, aki rendszeresen olyanokat írogat (férjem mutatta), hogy vigye el a gyerekeket (természetesen nélkülem), ő is viszi a sajátjait, és közösen szervezzenek programokat. Az ilyeneket többnyire olyankor találja ki, mikor rosszban van a férjével.

2013. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha jóban voltak szakítás után kicsi ideig, lehet mondta az ex, hogy "aztán küldj képet a gyerekeidről, még ha velem nem is terveztél!" :D


Nem tudom amúgy. Csak azért mondtam mert velem megesett. Sok sok évig tartó kapcsolatom volt, és az ex mondta, mikor megismertem a párom, hogy milyen jól összeillünk, aztán hívjuk meg az esküvőre.


Amúgy bármi oka lehet, mi ezt nem tudhatjuk.

2013. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért olyan meglepő ha egy apa büszkén küldözgeti a gyereke képét.
2013. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

tipikus him viselkedes

nezd csak ilyet tudtam volna neked adni ha velem maradtal volna.

2013. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

Azt jelenti, hogy megmutatta a fényképet. Ne akarj többet látni bele. Ha megcsalni akarna, nem a gyerek képét mutogatná.


Nem lehet, hogy ezt azért titkolta, mert te rossz szemmel néznéd?


Én hetente 2-3 alkalommal beszélek az exemmel pár szót, néha találkozunk. Mi pont azért váltunk szét, mert olyanok lettünk egymásnak, mint a testvérek, nagyjából ennyit is érzek iránta. A férjem tudja mindegyik alkalmat, amikor találkozom az exemmel. Nincs titkolnivalóm. Nekem a férjem van egyedül az életben. Ha titkolni kell valamit, akkor az már nem jó, de nem a férjre nézve, kedves kérdező.

2013. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!