Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket támogatnak anyagilag...

Titeket támogatnak anyagilag a szüleitek vagy a férjetek szülei? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 20:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
56%
Nem kell adnunk a rezsibe. És anyukám már elég sok holmit megvett a kisunokájának...menthetetlen eset :D egyszerűen nem bírja megállni (első unoka),szerencsére mindig hasznos dolgot vett eddig :) nem arròl van szò,hogy nem tudnánk mi megvenni. A rezsibe is tidnánk adni,hònap közbe is megszoktam kérdezni,hogy nem e kell mégis valamire,amivel nem számoltak esetleg.
2013. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Minket senki sem támogat semmivel.


Albérletben lakunk 2 gyerekkel, most van úton a harmadik baba.

2013. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Jelenleg szerencsére sem mi, sem a szüleink nem vagyunk rászorulva a támogatásra, így mindenki intézi a saját dolgait. Viszont bármikor számíthanánk egymásra, ha úgy adódna.

Persze egy-egy gyerekruhát, játékot szoktak hozni, de azokat mi is meg tudnánk venni.

2013. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Igen, mindkettőnk szülei támogatnak. Hétvégente sosem főzök, mert valamelyikőjüknél ebédelünk. Ha nagyobb kiadásunk van, mindig adnak bele. A gyerekeknek sok mindent vesznek, viszik őket ide-oda. Nekünk nincs autónk, a szüleink adják kölcsön, ha kell, vagy visznek minket. Szerencsések vagyunk, hogy ilyenek, minden szempontból, bármilyen helyzetben, bármikor számíthatunk rájuk.
2013. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Anyagilag nem.


Mas modon igen, es ez termeszetesen kolcsonos.

2013. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

2es vagyok


Miért lepontozva?

2013. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Heti kétszer anyumnál eszünk, van hogy tesz nekünk kaját hazulra is, vesz 1 rúd szalámit, 10 tojást, egy sajtot, ilyesmi.

Anyós régebben segített a számlákkal, de mostanában már nem.

2013. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
De ez ma miért ennyire elvárás? Annyi ilyen kérdés van. Persze minden szülő támogatja ahogy tudja gyerekeit, de azért ezt elvárni felnőttként talán túlzás.
2013. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

4. vagyok

Szerintem itt senki nem várja el, hogy a szülei támogassák, én nem ezt éreztem a válaszokból. Mi sem várjuk el, teljesen természetes, hogy a szüleink amiben tudnak segítenek, mint ahogy mi is nekik. Senki nem kéri a másikat, ha valakinek szüksége van rá, mindig a másik ajánlja fel a segítségét, legyen az anyagi, vagy erkölcsi. Pl. anyósom imád főzni, neki esik rosszul ha nem megyünk, anyukám fuvaroz engem sokfele, mert jogsim nincs, addig is unokázhat, míg én a dolgom csinálom, mikor anya csúnya válása volt, a férjem gondolkodás nélkül költöztette hozzánk, stb. A lényeg, hogy a kérdés az volt, hogy kit és hogyan támogatnak, mindenki válaszolt. Itt nincs hasznos- nem hasznos válasz, aki a kérdésre válaszolt. A pontozósdi meg inkább "szimpátia" alapján működik, aki régóta olvassa a gyakorit, az tudja. Kár ezen mérgelődni, aki pontoz, általában nem válaszol. :)

2013. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem támogatnak.A férjem szülei nem tehetik meg(apjával nem is tartja a kapcsolatot és inkább ő kért pénzt a férjemtől régebben)Anyukám ha gondunk lenne,támogatna,de nem szorulunk rá.Viszont ha másodállást kéne vállalnunk mondjuk,biztos vigyázna a lányunkra.
2013. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!