Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos anyukák, mit szólnátok...

Lányos anyukák, mit szólnátok hozzá, ha megtudnátok, hogy a nagy lányotok ilyennel keres pénzt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 23. 12:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
39%

Semmit. Főleg, ha jól keres. Igazából persze függ attól is, hogy mennyi idős.

Aki a Tescos árufeltöltésből végzett egyetemet, mondja már meg, mégis miből élt? És most mit dolgozik? Milyen szakot végzett el? Nem tudom elhinni, hogy senki nem támogatta, ez teljesen KIZÁRT! Bírom az ilyen "mindenki kap állást, csak keresni kell" beszólásokat.

2013. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
30%
Ja, azért kíváncsi lennék, tescós bérből hogy fizetett ő bármilyen egyetemet vagy akármit is. De persze itt könnyen lehet játszani a tisztességest, a jót, a nagyasszonyt...
2013. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
79%
Szociális ösztöndíj,tanulmányi ösztöndíj, bursha hungarikát is kaptam, ez nagyjából minden egyetemista megkapja. Persze szüleim is támogattak, de sokszor el sem fogadtam mert ennyiből meg lehet élni egyetemistaként. Azért ne mondjátok már, hogy csak az a megoldás van, minden fiatalnak, hogy a testéből él. Mert ha szerintetek igen akkor elég nevetséges.
2013. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem azt senki nem hiszi el, hogy nem fogadtad el a támogatást a szüleidtől...

Nem minden fiatalnak kell a testéből élni, de van akinek nem jut más, nincs olyan háttere. Egy fél éves tandíj sem kis pénz, hát még pár év... Attól még lehet jó ember, mert ilyen munkát elvállal!

2013. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell tandíjas egyetemre menni, úgy kell tanulni, hogy felvegyék államira és nem kell akkor tandíjat fizetni.

Mivel a szüleim sem voltak soha milliomosok így nem fogadtam sokszor el pénzt, de nem kell nekem elhinni hisz nekem aztán mindegy mit hisztek vagy mit sem.

2013. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
84%
belegondolnék, hol csesztem el a nevelését.
2013. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
40%

Tescos árú feltöltődéses keresetből elvégeztem az egyetemet.


öööö... áru, feltöltés... komoly egyetem lehetett.

2013. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
48%

Magamba néznék jó mélyen, hogy ha gyereket vállaltam, akkor miért nem tudom támogatom addig amíg önálló nem lesz. Ez alapfeladata minden szülőnek, eltartani és támogatni a gyerekét, amíg saját lábra nem áll. Ha egyetemre megy, az is beleszámít.


Másrészt meg én is kiváncsi vagyok, hogy melyik egyetemre járt és milyen szakot végzett el az egyik hozzászóló itt. Én komoly egyetemre járok, keresett szakra, és nem lenne időm mellette dolgozni.

2013. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
82%
Istenem,mennyi a rosszindulatú ember :S Én is egyetemre járok, most fogok végezni, és szintén Tescoban dolgozok árufeltöltőként. Én csak szoctámot kapok (havi 20ezret, a kolim 14 ezer ft) Hétvégéken is fent maradok dolgozni, plusz hétköznap jelenleg 4 napot szoktam, elsősként még csak 2-3at, főként éjszakánként...Hazaértem reggel 7 után, délután 2-re már mentem órára, bent voltam 7-ig, 9kor meg idultam a Tescoba...mert másképp nem tudtam volna egyetemet végezni. Kifogások lehetnek persze, de ha az ember megakar élni, akkor megtud, és nem csak ilyen munkákkal!!
2013. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
71%

"komoly egyetemre járok, keresett szakra, és nem lenne időm mellette dolgozni."


Konkrétum? Vagy úgy már kevésbé lennél hiteles?


Én a közgázt végeztem el teljesen önellátóként, de volt orvosis (!) és joghallgató "munkatársam" is azokon a helyeken ahol dolgoztam.

És nem, egyszer sem az "éjszakában".

Nem igaz, hogy csak tisztességes munkával lehet megélni és bizony bármilyen szak mellett lehet dolgozni, csak akarni kell.

Eleinte műszakoztam (nyomda, konzervgyár), később sikerült "szakmába vágó" irodai munkát szerezni.

Heti 24-30 órával kerestem annyit, hogy a szoctámmal, Bursa Hungaricával, tanulmányi ösztöndíjjal együtt simán kijöttem.

2013. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!