Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos anyukák, mit szólnátok...

Lányos anyukák, mit szólnátok hozzá, ha megtudnátok, hogy a nagy lányotok ilyennel keres pénzt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 23. 12:46
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
23%

*jesszus, elírtam.

Tehát nem igaz, hogy csak TISZTESSÉGTELEN munkával lehet...

2013. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen hiteles vagyok, programozó informatikusnak tanulok. :) Most vagyok végzős, és nem olyan régen kezdtem el dolgozni, de már a szakmámban. Teszkózni sose lett volna időm, itt tanulni is kell. Nem támadásból írtam, csak kiváncis voltam milyen szakon tudtad ezt emgengedni magadnak. Én is szoctámból, ösztöndíjból éltem, nem kurvultam soha. De azért egy orvosis, aki komolyan veszi a tanulmányat, szintén nem fog teszkózni, valjuk be. :)
2013. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 Vree ***** válasza:
66%

Igazából az a kérdés, hogy a lány miért csinálja.

Ítélkezés helyett inkább vele beszélném meg.

2013. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
61%
Ez mi????????????????????
2013. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha csak ilyen "munkára" képes, akkor ne menjen egyetemre, vagy vegyen fel diákhitelt. Nem igaz, hogy nem lehet másképp megoldani...ez csak egy kifogás.
2013. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
62%

Progmat?

Volt egy volt progmatos évfolyamtársam, aki átjött a közgázra, mert úgy vélte az jobban érdekli, aztán megbukott nálunk matekból és visszamenekült az eredeti szakjára, s inkább befejezte azt. :D

Bocs, ezt nem hagyhattam ki.


Egyébként nem figyelsz, én egy teljesen másik válaszoló vagyok.

(Ja, és DE, nagyon is komolyan vette az orvosit. Most belgyógyász szakorvos, és elég jó híre van.)

2013. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
71%
Régen progmat volt igen, de nálunk nem a matekon van a hangsúly, hanem a programozáson. A matek ott nehezebb, valóban. :)
2013. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
63%
az sem mindegy, hogy kinek mihez van érzéke... barátom PTI-s volt, tök könnyen megcsinálta a szakot. Pedig igen, tanulni kellett sokat (mármint a gyakorlatra fektettek nagy hangsúlyt) Na neki votl hozzáérzéke, meg szerette, így szabadidejébe is programozott, nem egy kényszer volt, hanem hobbinak fogta fel szinte az egész egyetemet. Viszont elsőben közel 90-en kezdtek, másodikra már 30an feladták, plusz sokan bukdácsoltak tárgyakból még a sok tanulás ellenére is. Akik meg a sok tanulással megszerezték a diplomát, most nincs munkájuk vagy valami teljesen mást dolgoznak, mert csak az igazn jók tudnak érvényesülni ezen a területen is. Nem mondom, hogy nem kell tanulni egy jó PTI-snek, de szerintem beleszakadnia sem kell.
2013. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha már ennyire belementünk ebbe a témába akkor kifejtem a véleményem. :) Beleszakadni valóban nem kell, de ha valaki tényleg komoylan veszi ezt a szakot, akkor mellette rengeteget kell gyakorolnia, tanulnia más-más programozási nyelveket, mert egyetemen olyan sok fajtát nem tanítanak. Ha érvényesülni akar ezen a területen, akkor nyelveket beszélni sem árt. Ez mind mind időt vesz el, tanulni, gyakorolni kell. Plusz vegyük bele, ha öszevissza van az órarend, naponta fél, egy órás szünetek vannak. Ilyenkor munkát találni mellé nem egy egyszerű feladat. Mi is százan keztdük, most vagyunk kb 20-an. Ha a büfé szakokat nem vesszük, egy normális egyetem mellet eljárni teszkózni szerintem még mindig kihívás.
2013. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
86%
Otthon a szülőkel élve könnyű megélni a tescos keresetből .Rögtön más lenne a leányzó véleménye ha albérletet is fent kellene tartani abból a fizetésből stb ... :/
2013. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!