Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben szerintetek...

Ilyen esetben szerintetek megtartsam a gyereket?

Figyelt kérdés

Van egy öt hónapos kisfiunk és úgy néz ki, hogy megint terhes vagyok (orvoshoz majd holnap megyek). Párom nagyon örül mert így legalább felnőne a két gyerek együtt.

Nem tudom mit tegyek. Mit tanácsoltok?


2013. nov. 24. 11:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoptatsz akkor elvileg nem eshetsz teherbe.


Komolyan van még olyan ember aki ezt a babonát elhiszi?

2013. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. akkora baromság, mint menzeszkor nem lehet teherbe esni és hasonlók. Spontán peteérés mindig van, MINDIG teherbe lehet esni. Szoptatáskor meg aztán a világon semmi akadálya, szóval ha nem védekeztél, ne csodálkozz, hogy terhes vagy. Majd amikor a másodikat szoptatod, ne felejts el gumit húzni a férjed farkára, és akkor nem kell másodszorra is megkérdezned, hogy megtartsd-e.
2013. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy teherbe estél, már ne haragudj.


Védekeztetek egyáltalán? Mármint rendesen, nem valami "ősi, természetes" módon?

2013. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Akkor három hónapig míg a fiam szopott miért nem lettem terhes???
2013. nov. 24. 13:13
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerencsétek volt. De nem tartott sokáig, mint a mellékelt ábra mutatja....
2013. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerencsétek volt. :D Szoptatás alatt ugyanúgy teherbe lehet esni. Ezek szerint úgy védekeztetek, hogy áldoztatok a termékenység istenének oltárán? Sose védekeztetek? Ha nem alkarsz gyereket védekezz, ha meg igen, akkor vállald be és ne itt sírj.
2013. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a szülés utáni 2 hónapban kb. tényleg lehetetlen teherbe esni (gyakorlatilag nem, csak nagyon-nagyon kicsi az esélye - ilyenkor normál esetben nincs peteérés, amíg bizonyos dolgok távoznak az anya szervezetéből, és eddig a szex is tiltott), 3. hónapban meg rögtön sikerült is, szóval semmi csodálnivaló nincs.
2013. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Szerintem az tök jó ha a két gyerek között kicsi a korkülönbség. ha te is szeretnéd a babát akkor miért vetetnéd el? Illetve ha anyagilag nem okozna gondot...
2013. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan nem hiszem, hogy egy felnőtt nő, akinek már gyeremeke van, tehát egy másik emberke életéért is felelősséggel tartozik, még a saját életét sem tudja rendben tartani. A megnyilvánulásaid alapján neked egyetlen gyereket sem szabadott volna vállalni!

Már én szégyellem magam, hogy még mindig van olyan felnőtt nő, aki rendesen védekezni sem tud! Kérdező ne haragudj de, bár nem vagyok abortusz ellenes, de a te esetedben egyszerűen undorítónak tartom, hogy csak azért elvetetnéd a gyereket, mert tudatlanságodban luxus volt a védekezés, és mert hogy jaj hát kevés lesz a korkülönbség na meg 2 gyerekkel kéne foglalkozni... Foglalkoztál volna a védekezéssel, most tudtad használni az internetet, hogy kérdezz, akkor meg nem?

2013. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, a kommenteid alapján egy gyereket sem kellett volna vállalnod, nem hogy kettőt... Hány éves vagy már nem azért?!
2013. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!