Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben szerintetek...

Ilyen esetben szerintetek megtartsam a gyereket?

Figyelt kérdés

Van egy öt hónapos kisfiunk és úgy néz ki, hogy megint terhes vagyok (orvoshoz majd holnap megyek). Párom nagyon örül mert így legalább felnőne a két gyerek együtt.

Nem tudom mit tegyek. Mit tanácsoltok?


2013. nov. 24. 11:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 2 hónapig tényleg nagyon nehéz teherbe esni, többnyire nincsen peteérés. De még ha van is, nem jelenti feltétlenül azt, hogy terhes leszel... gondolj bele, van, aki másfél évig próbálkozik.

2 hónap után viszont már simán, szoptatástól függetlenül. Ostoba babona, igazán utána járhattál volna.


Az jelenthet problémát, hogy az első gyereked kihordása alatt a szervezeted felhasználta a vitaminkészleteit. Ezért szoktak egy évet javasolni a két gyerek között, hogy a szervezet regenerálódni tudjon a tápanyagok terén. De ha szeded a megfelelő készítményeket, biztosan nem lesz gond.

2013. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!


Már van egy kicsid, akit biztosan nagyon szeretsz. Gondolj bele, milyen szuper testvérek lesznek, hiszen közel azonos korúak, így hasonló lesz az érdeklődési körük is! Szerintem ne félj, menni fog két gyermek gondozása is! A szavaidból ítélve jó anyuka vagy. :)

2013. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
8%
2 ekkora gyerekel segitség nélkül megkatansz persze te tudod de én nem menék bele.
2013. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Valóban hány éves vagy? En csak annyit mondok, nézz a babádra és kérdezd meg önmagadtól, hogy elveteted-e vagy nem?
2013. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!