Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiúm pszichikailag...

Ha a fiúm pszichikailag tönkre van menve, ha lesz közös gyermekünk, ezt a gyerek örökölheti, ezek a géneket?

Figyelt kérdés

a szüleim, föleg apum szerint a fiúm (27)pszichikailag nem rendes. s azért tiltja a kapcsinkat (én 20,ö 27), mert fél hogy ha lesz közös gyerekünk, akkor a gyerek elkapja az apja génjeit s ö pszichikailag tönkre menve fog születni, nem lesz rendes. ez lehetséges?

hozzá teszem, hogy a fiúm majdnem 10évig kemény drogfüggö volt. de már 5éve nem használ semmit. ez befolyásolhatja a terhességem, vagyis a gyermekem majd? valami baja lehet a gyereknek? ha igen, akkor milyen?


2009. nov. 20. 12:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
nekem is vannak sok gondjaim. meg voltak is és lesznek is, de nem nyúltam droghoz, se alkoholhoz. de szerinteted az aki droghoz nyúl, az azért teszi mert annyira érdekes neki és nincs jobb dolga? szerintem nem. az öngyilkos se azért öngyilkos mert unja az életét, vagy unatkozik, hanem azért mert abban a pillanatban nem lát más kiutat. és szerintem a droggal is igy van. amúgy meg a fiúm jó néhány éve tiszta. szóval már nem használ semmit.
2009. nov. 23. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!