Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fél éves kislánynak mit...

Egy fél éves kislánynak mit célszerű venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyim volt tavaj hét hónapos. Kapott ruhácskát, rágókákat, mesekönyv is akadt, és olyan falra ragasztható dekorgumis micimackót. Bár egy ilyen picur a csomagolópapírnak fog inkább örülni. gyűrődik és zörög
2009. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ràgoka,vizhatatlan mesés könyv,jàték telefon,ami zenél,vilàgit.
2009. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármilyen zenélő, világító, zörgő-csörgő játék.. :) Arra vigyázzatok, hogy ne legyen agresszív hangja a jétéknak, mert a szülők meg fognak őrülni. (mi pont ilyet kaptunk, a gyereknek tetszik, csak mi vagyunk tőle padlón) :)
2009. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
csak jótanácsként mondom, inkább 20 villogó, mint egy vinnyogó ;) a mienk húsvétig zenélt a játékával... :D
2009. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

nemrég néztünk vissza régi videókat:)

Én első karácsonyomon (akkor voltam 8hónapos) kaptam búgócsigát,mesekönyvet és ilyen a babaágyra függeszthető házikót,aminek az elején volt egy malomszerűség és az "ágain" négy különböző kisállat.A ház alján volt egy "húzóka" amit ha meghúztunk ment körbe a malomszerűség az állatokkal és zenélt:)

És én is olyan voltam,hogy kibontotta nekem tesóm az ajándékot és ránéztem aztán a csomagolást gyűrtem,hadonásztam vele:)

Mindenképpen olyat vegyetek aminek a hangja nem fog titeket zavarni:)

14,5/L

2009. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyel neki egy bugocsigat! Rettenetesen fog neki orulni. Nem mindenhol lehet mar kapni sajnos, de ha utana jarsz, talalni fogsz!
2009. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"inkább 20 villogó, mint egy vinnyogó ;)"


Nem árultad el, hogy saját gyereknek, jó barát gyerekének, vagy haragos gyerekének vennétek! :DDD

2009. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnálom :D ha haragosnak lesz, akkor 20 vinnyogó 1 villogó helyett és 3 csomag elem (rokonságban már alkalmaztuk :D)
2009. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most 1 éves a fiam, el tudom mondani, mivel szeret játszani:) Tényleg szereti a zenélős kütyüket, de azokat nyomkodni csak jóval később fogja. Jók azok a játékok, amik több darabból állnak, lehet őket pakolgatni egymásba, egymásra...a mesekönyveket nagyon szereti! Búgócsigánk is van, az csak kevés időre köti le, de szereti azt is.
2009. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!