Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Tönkre...

Most mit csináljak? Tönkre akartam tenni, de beleszerettem?!

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú,aki elég csúnyán átverte a 17éves unokanővéremet. Rám mászott, én pedig elkezdtem vele kavarni. A fiú 17 éves. Megígértem az unokatesómnak,hogy tönkreteszem a fiút. Elkezdtem "elcsábítani" napokon át beszéltünk ,találkozgattunk ,kavartunk ..Aztán próbáltam elérni,hogy belém szeressen,ami szerintem sikerült is,bár rengeteget féltékenyedtem és ő is.Minden kis apróságon összetudtunk veszni,aztán kibékülni. Ő más csajokkal is kavart régebben , de amióta megismert elvileg már nem teszi.. Tegnap írtam neki,hogy összejövök mással,erre már sírt és öngyilkos akart lenni. Az unokatesóm szerint kell még valami,amivel majd a végén padlóra vágjuk és tönkretesszük,de én valójában már nem akarom ezt,mert nagyon megszerettem a fiút és ilyet még senki iránt nem éreztem.

Mit tegyek most?Nem akarom,hogy az unokatesóm megutáljon ezért,de én soha nem akarom ezt a fiut elengedni,mert az életemnél is jobban szeretem már!

16/L.


2013. nov. 26. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

@10 Erre egy tipikus tini válasz: "Mert ez most más!"

:D


Kis butus... Elég nagy pofára esés lesz ebből.

2013. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát ezzel a kérdéssel egy "cseppet" elkéstél vele:D

amugy pedig sértődés nélkül már nem tudsz kilépni:)

2013. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérem szépen, ez itt a Kegyetlen Játékok 4 forgatása. (:
2013. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Na èn csak az unokanōvèrke pofikájára lennèk kíváncsi amikor megtudja hogy tènyleg összejöttök:)
2013. dec. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezért nemszabadna engedni hogy tinilanyok túl sok szappanoperát nézzenek
2013. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!