Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem, pedig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, pedig nem akartam! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy olyan nőbe, aki a legjobb barátom volt és még így is az, csak többet érzek iránta. Nehéz helyzetben vagyok, ugyanis ő nem egyedülálló és egyre nehezebbé válik ezt elviselnem, hogy van aki fontosabb nállam, még akkor is ha önzőség. Megpróbálkoztam a lehetetlennel, hogy elfolytsam az érzelmeket de mindig előjön, és elengedni pedig nem vagyok képes, mert már nagyon szeretem.
2011. márc. 28. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha nem találkoznátok egy ideig,és akkor hátha könnyebben eltudnád felejteni!
2011. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Háát ez fura ügy mert ha megmondod neki akkor lehet h sajnál és ak a barátságotok se ugyan olyan már mint volt Szerintem várd meg míg szakít a barátjával =(addíg muszáj kibírnod) és utánna elkezdhetsz közelíteni felé
2011. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát nem könnyű...de ha van valaki más aki tetszik próbálj valahogy összejönni vele.De ha nincs,esetleg próbáld finoman magadhoz fordítani vagyis hogy,hátha neki is megtetszel.De nem biztos.sok szerencsét
2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni, mert tesz ellene h elfelejtsem, és olyan szoros a kapcsolatunk, hogy nem menne. És én sem akarom az az igazság, de sajnos ez nem annyiról szól, hogy majd szakít, mert nem fog...szóval ez az oldal kizárva, tehát vagy tűrök és tönkremegyek vagy elmondom neki az igazat és akkor elfelejtjük egymást, mert ha elmondom mint ahogy mondtad is, már nem lesz ugyan olyan.
2011. márc. 28. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon vacak helyzet. Erre egy orvosságot ismerek csak. Ritkítani a vele való találkozást minél inkább. Bármilyen furcsa is, elég gyakori jelenség, amiről írsz. Ezért nagyon ritka a férfi-nő barátság, mert egy idő után az egyik fél úgy is többet akar. Persze tisztelet a kivételnek.

Keresned kellene másik nőt, akivel legalább randizol. Az nem elkötelződés, de mégis leköt annyira, hogy ne a "barátnődön" pörögjön az agyad.

Akaraterő!

2011. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!