Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem elég csinos....

Anyukám nem elég csinos. Hogyan tudnám rávenni arra, hogy szépítkezzen?

Figyelt kérdés
Egyfelől látom rajta, hogy nem érzi túl jól magát a bőrében, másfelől viszont nem tesz ellene semmit. Nem mozog, nem sminkel, nem festi a körmeit, nem figyel oda a táplálkozására. Hogyan lehetne kicsit jobb irányba terelni finoman? Eléggé sértődékeny.
2013. nov. 28. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én anyunak megmondtam még anno, hogy a ruhái öregesek, illetve a szekrényét átválogattam neki, hogy mind kuka, nem örült egyáltalán, sokáig győzködtem, mivel ő inkább ránk költötte minden pénzét így magára nem maradt semmi. Azóta már rengeteget fogyott, mert eljárt futni, az egész szekrénye új, és rengeteg férfi fordul meg utána az utcán, mert már csinosan öltözködik. Viszont ami fontos, nem sminkel,nem festi se a körmét se a haját, és semmi mű sincs rajta. Ő amolyan természetes szépség lett. 5-6 év alatt 20 évet fiatalodott. Tanulság, mond el neki, és én is ajánlom a csajos napot.
2013. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolom, hogy álarc mögé bújnék. A smink nekem amúgy is egy szenvedély, nem véletlenül van 4 oklevelem sminkestanfolyam végzéséről. Ezért nem úgy állok a sminkhez, mint egy egyszerű ember. Nekem ez szakma, hivatás, szenvedély, szerelem. El sem tudnám képzelni a napomat nélküle, még ha csak 5 percesről is van szó. Ettől függetlenül nyilván reggel 7-kor a pékségbe nem korrektorral a szemem alatt futok le. Az önbizalmammal nincsen gond, úgy gondolom, sőt. Nem a sminken múlik. Elégedett vagyok a tükörképemmel, teszek is azért, hogy elégedett lehessek, ettől függetlenül ÉN szeretem MAGAM minél tökéletesebbnek látni. És igen, nekem nem tetszik a különböző tónusú bőr se magamon, se máson, még ha nem is mondom a szemébe a 10-ből 9 nőnek, aki úgy járkál, hogy látszik rajta, magasan hidegen hagyja, hogy néz ki, mikor elindul otthonról. Soha nem értettem azokat a nem sminkelő nőket, akik leszólták a sminkelőket, hogy kisebbségi komplexusos kis szürke egerek, akik szégyellnek felkelni is reggel. És igazad van, ne is hallj pirosítóról, mert kár lenne rád felvinni ilyen hozzáállással. A belsőd nem sugárzik, ezt egy pirosító sem tenné ragyogóvá.
2013. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz te a belsőmről semmit :/ Ne is ítélkezz akkor. Én is csak kérdésként tettem föl azt, amit kritikának véltél. Nekem nincs ilyenekre szükségem. Oké, te szeretsz sminkelni, gondolom nőiesen öltözködsz, magassarkú meg minden, nekem meg marad akkor a festetlen arc, a tornacipő meg a bő farmer. Ennek ellenére sem tartom magam csúnyának, és a barátom is egyetért velem :) Én csak azt mondtam, hogy kár nap mint nap a tökéletességre törekedni, mert ebbe bele lehet hülyülni szerintem, a stresszbe, hogy hogyan nézek ki. Inkább arra kell figyelni, hogy az ember jól érezze magát a cuccaiban, mert ez ad önbizalmat és kisugárzást :) Nem az ha a természetünktől idegen dolgokat aggatunk magunkra, hogy elég "csinosak" legyünk.
2013. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10es, nagy like.
2017. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!