Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyiptomi férfi és Magyar nő...

Bubi10 kérdése:

Egyiptomi férfi és Magyar nő kapcsolatban szeretnék hozzászólásokat. Esetleg tapasztalata? Sengeni vízumban?

Figyelt kérdés
Bocsánat de a férfi hozzászólásokat nem szeretnék akik megjegyeznék , hogy magyar férfit nem találok magamnak mert tudnék mesélni .....

2013. nov. 30. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a férfi mit csinál. Itt él Magyarországon? Elsőként arról kellene megbizonyosodni, hogy a vízumjával minden rendben van. Ere jó tanács, ha nem házasodtok össze három évig. Ha ő nagyon sürgetné a dolgot, akkor leginkább ez motiválja.

Egyébként Londonban élek, itt nagyon sok arab, afrikai, bangladesi, stb... férfi él, és nagyon sok történetet hallok érdekházasságról és kihasznált nőkről.

2013. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz vele. Én egyiptomiakkal dolgozom, ugyan elvileg az az ország liberálisabb, de azért elég furcsa dolgaik vannak. Az is lehet, hogy csak vízumot akar.
2013. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

A szíriai férj szerintem más téma. Az én egyik ismerősömnek is szíriai párja van. Elmenekült a háború és a kötelező katonság elől, idejött tanulni, majd dolgozni. Ismerősöm beleszeretett, összeházasodtak és már van egy kisfiuk. A pasi váltig állítja, hogy őt azonnal letartóztatnák ha hazamenne, amiért "hazaárulóként" így elmenekült és nem állt be katonának. Esélye sincs, hogy valaha is hazacipelje a feleségét és a gyerekét, így jól be van védve a nő.

Nézd meg A lányom nélkül soha című filmet. Tudom, nálatok a közös gyerek már nem téma, de iszonyatosan megrendítő dolog, hogy mire nem képes egy olyan ember, akit elvileg a felesége már 10 éve ismert és boldog házasságban éltek.

Én egyet tudok javasolni. Nagyon alaposan járd körül az ő kultúrájukat, kérdezz rá minden apróságra, értsd meg a vallásukat és ismerd meg a nőkkel kapcsolatos jogszabályaikat! Ami még fontos... Ha nem muszáj jó darabig ne menj hozzá, vagy akár soha! Anyagilag pedig abszolút ne hagyd magad semmilyen téren kihasználni!

Ha kiutaznál hozzá a gyerekek és felnőtt családtagok tudjanak róla hol vagy és kivel, pontosan hova mész, a te zsebedben pedig mindig lapuljon ott a magyar nagykövetség elérhetősége!

Én nem állítom bizton, hogy nem szerethet téged igazán és nem élhetnétek boldogan együtt, de annyira más kultúra, hogy nagyon vigyázz magadra!

2013. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%
Egyes nők annyira idióták, hogy komolyan mondom szégyellem magam miattuk és azt kívánom, hogy bárcsak ne lennék az...
2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát most erre mit írjak? Ha szeretitek egymást akkor házasodjatok össze elvégre a százmazás nem annyira lényeges. Bár én magyar muszlima létemre csakis magyar muszlimmal vagy európai muszlimmal házasodnék. Nem azért mert rasszista vagyok,hanem mert egy arab férjnél 70% hogy vízumházasságról van szó főleg ha a neten ismerkedtetek meg.
2013. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Arra gondolt a kedves kerdezo, h eus utlevel erdekelheti esetleg?

Ha ez is kizarva, akkor szerintem nyugodtan. Kicsi az eselye, h rosszul sul el

2013. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
EU-s útlevél még szóba sem jött , magas beosztásban dolgozik , anyagilag sincs problémája , idáig úgy tűnik mint aki valóban társat keres......
2013. dec. 2. 12:25
 18/21 anonim ***** válasza:

Egy närcizmussal küszködö egyiptomi ferfi volt felesege vagyok.

Iszläm valläsu vagyok, de nem miatta vettem fel, a szüleim is azok voltak, bosnyäk csalädbol szärmazom.

22 evesen hozzämentem. Mär ott nem ugy kezdödött, ahogy kellett volna. Önäluk otthon az a szokäs, hogyha el szeretnenek venni egy länyt felesegül, nem keves penzt kell kifizetni a länynak hozomänyul. En "csak" egy 10.000 ft-os aranygyürüt kaptam. Pedig volt penze.

Nem akarta, hogy dolgozzak, a közös alberletböl majdnem kidobtak, mert nyögvenyelösen fizette.

Elinteztem neki a tartozkodasi engedelyet, amint megkapta, elvett megegy csajt felesegül egy mecsetben, aki terhes lett töle. Beadtam a välopert, a csaj meg elvetelt. Utäna mär jött volna vissza, mert ugye veszelybe került a toväbbi tartozkodäsa :).

Ha räm hallgatsz, egy fillert sem fizetsz neki SEMMIRE!!!

Ha lätja, hogy adsz, elszabadul a pokol.

Nem voltam/vagyok penzehes, de sokszor az alapvetö emberi szüksegleteket meg akarta vonni tölem, mert ugy gondolta köver vagyok, fogynom kell.

Tehät olyan szöveggel ällitott haza, nem väsäroltam, de nem baj ugyis fogynod kell.

Ez nem azt jelenti, hogy mindegyik ilyen. Lättam mär normälis arabot is. Bär nekem megegyszer nem kellene, mondom ezt ugy hogy en is muszlim vagyok.

Azt hogy a tied esetleg csak a vizumra hajt e, nem tudom. Lättam mär a bevändorläsi hivatalban 50 ev körüli nöt hiszteriäzni, mert ätverte a 60 eves algeriai pasija a vizum miatt. Ö meg sirt, hogy de vonjäk vissza a pasi engedelyet.

Ha szeretnel pär "jo" tanäcsot, irj privätban.

Sok szerencset

2013. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondta hogy el akar venni feleségül? Hol akar élni veled?
2013. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolja házasságot tervez azt beszéltük 2 év körülbelül , addig jobban megismerjük egymást és a vallást, nem akar ide jönni kint élnénk .
2013. dec. 6. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!