Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha valaki rendszere...

Miért baj, ha valaki rendszeresen gatyában vagy meztelenül mászkál a lakásban?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél akadtam fent ezen a témán:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Nem értem. Ha egy pár kettesben él (gyerek nélkül, és nem szülőknél, hanem teljesen önállóan), akkor miért okoz ilyen óriási problémát?

Vagy csak én gondolom úgy, hogy fiatalként még mókás és izgalmas dolog, egy több éves kapcsolatnál is, ha legalább otthon az ember megszabadul minden ruhától, amikor a párjával van? Ebben mi olyan hatalmas bűn? Többen írják a válaszolók közül is, hogy "nem, sose szokott gatyában mászkálni"

Vagy csak mi vagyunk ennyire furcsák?


2013. dec. 3. 08:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
hát szerintem a "kevesebb néha több"én sem nézegetném egész nap a párom fütyülőjét,bármennyire szeretem....
2013. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó...

Ez a legszebb, hogy ennyire sokfélék vagyunk:)

És mindenki mas...


Én szívesen nézem egész nap;)


Viszont nem ertem, hogy ez mást miért zavar...engem sem zavar/ érdekel, hogy mások felöltözve szeretnek lenni...nem tartom "baj" nak

2013. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Zoli7754 ***** válasza:
69%
Nah...! Azért van ebben a szexuális elfojtásban valami.:) Ha teljesen megélem a szexualitásomat , akkor miért zavar, vagy izgat a "egész nap a lankadt fütyi látványa", (férfiak esetében a punci látványa) :))) Hát a férfi nem csak fütyiből áll. Nézhet a nő akár a férfi szemébe is..:)
2013. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
nincs ebben semmi sexuális elfojtás,ha egész nap nem érdekel a füttykös látványa:)sőt szeretem a füttyköst ,de sokkal izgalmasabb ha nem egész nap az orrom elött himbizik:)ezért írtam a kevesebb néha több.....
2013. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy pár két tagjáról van szó, és mindkettő egyetért ezzel a szokással, akkor semmi gond.


Ha viszont eltérő nézeteik vannak erről, akkor meg kell egyezni, figyelembe venni a másik igényeit is.


Teljesen meztelenül mi max. a takaró alatt szeretünk lenni, vagy szex után egy ideig. Az alsónemű az más, az egyikőnket sem zavar. Illetve a meztelenségben sem a látvány zavar (sőt:), hanem az érzés. Én nem szeretek a csupasz seggemmel leülni olyan helyekre, ahova máskor vendégeket ültetek, vagy ahol a macskáink fetrengenek és birkóznak. Ennyi az egész...

2013. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Nahát, én el sem tudom képzelni azt, hogy valakinek "nincs kedve" a párja fütyülőjét nézegetni... mármint, engem például egyáltalán nem zavar, ha meztelenül rohangál (szokott), mert tök szívesen nézegetem azt a pucér kis testét, pedig nem egy kigyúrt szexisten, hanem egy mackós pasi.


Valahogy számomra olyan természetes, hogy amit szeretek, azt bármikor szívesen nézem. Így a lankadt micsodáját is.

2013. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem az apám mászkált rendszeresen csak boxerba otthon. Kb. 14 éves voltam, mikor bekopogott hozzám az egyik osztálytársam, ajtot nyitottam, erre apám kiugrott a szobábol egy szál alsoban és csipőre tett kézzel vigyorgott rá. Jopofa akart lenni, vagy nemtudom. Az osztálytársam azt sem tudta hova nézzen, kinosan mosolygott ő is, nekem meg égett a fejem, azt hittem elsüllyedek....

23 N

2013. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!