Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, hány éves kortól...

Szülők, hány éves kortól várható el, hogy főzzön a gyerek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 16:54
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, hogyha pl. rakott krumplit vagy bármit szeretne enni, akkor ő készítse el.
2013. dec. 6. 16:55
 2/31 anonim ***** válasza:
Hát 18 év felett már nem árt, de én már 15 évesen is magamnak főztem az alap dolgokat, mint a rántotta, levesek. Persze általában a szülő akkor várja el hogy a gyerek magának főzzön amikor már dolgozni jár, addig többnyire mindennel ellátják hogy csak a tanulmányaira koncentráljon.
2013. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%

Ezt a kérdést a mai világban feltenni?Amit ma nem akarnak a fiatalok nem kell csinálniuk.

Én 30 vagyok,nekem 14-15 évesen kellett tanulgatnom főzni.

De én akartam is,gondolom ez a kérdés azért fogalmazódott meg mert nem akar a lány megtanulni főzni ami nagy baj valójában.Persze van nagyobb baj is a földön nem mondom.

2013. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Kiskorom óta együtt ténykedtem édesanyával a konyhában. Így a főzés úgymond a véremmé vált. Már 10 évesen simán el tudtam készíteni szinte bármit. Bár én ezt mindig is élveztem.

Nevelés és hozzáállás kérdése az egész.

2013. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%
azért 20felé lányoknak illene,bár a mai fiatalokat nem igazán érdekli a főzés,eljárnak plázába enni,vagy büfézni...szerintem még a reggelit is annyuk készíti nekik lol,azért régen hol létezett ilyen.(és nem vagyok még szülő) csupán ezt látom,hogy elvannak kényszeredve az emberek.
2013. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

:D 18 vagyok. ÉS azért érdekel, mert elég korán fel kellett nőnöm bizonyos dolgokhoz, mint például ehhez is.

Még gyerek voltam, anyám mégis elvárta/ja, hogy tudjak olyan dolgokat megcsinálni, amit egyébként egy gyerek magasról...

2013. dec. 6. 17:00
 7/31 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én nem anyukámtól tanultam meg főzni, hanem csak akkor álltam neki amikor már a barátommal voltam együtt. Anyuval mindig összevesztünk a konyhában, de azért próbálkoztam. Olyan 22-24 éves voltam ekkor.

Mindent meg tudok főzni, csinálom is naponta de még mindig nem szerettem meg főzni.

2013. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

én 11-12 éves koromban (6. osztály), már megcsináltam dolgokat (pl egy rakott krumplit simán)

14 évesen nyáron már vittem a háztartást, ha anyu dolgozott. (év közben koliban laktam)

18 évesen dolgoztam és a háztartást ugyanúgy, mint 14 évesen is...


elkerültem egyetemre hétköznap magamnak kellett gondoskodnom az étkezésekről..

22 évesen saját háztartást vezettem már(ez nem nagy teljesítmény ennyi idősen:P)

2013. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
jah és most 26 vagyok..
2013. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én itt inkább a gyerekekre gondolok. 10-11 éves gyerekre, aki még tényleg gyerek szerintem az ilyesféle dolgokhoz.
2013. dec. 6. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!