Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hetes babával rokonokat...

1 hetes babával rokonokat fogadni, vendegelni, normalisak ezek?

Figyelt kérdés

Kedden szülök (progis csaszar a szivem miatt),ha minden oke,akkor hevegen johetunk is haza.

Mindkettonk szulei 250km-re élnek.

Tegnap kitalaltak kozosen,hogy ha mi nem tudunk menni karacsonyozni,akkor jonnek ok,es majd itt lesznek egesz karacsonykor,de jonnenek mar elotte hetvegen,legyen ido sutni fozni.

Ezek nem normalisak,72m2-en lakunk, es ok 9-en jonnenek(anyamek+2teso,anyosek+1 teso,2ngyszulo).Es vasaroljunk is mar be,ok vendegsegbe jonnek,majd valaki mindg pesztralja a picit,en tudjak csinalni mindent,ok segitenek.

Most en vagyok a szemet,mert megmondtam,hogy eszem agaban sincs fogadni oket friss sebbel es 1 hetes babaval,majd unnepek utan johetnek,de nem 10-en egyszerre,es ne is egy hetre.

Mielott barki kerdezne,anyosekkal parom kozolte.

En vagyok a fogonosz,elrontom az unnepuket allitolag...

Velemeny?



2013. dec. 15. 09:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Progis csaszar,39 hetes vagyok,nem szulhetek termeszetes uton, kedd reggel 8kor lesz a mutet.


3 szobas lakas,igazabol 2 embert tudok a nappaliban altatni,igy en se ertettem,hisz eddig se aludt nalunk 2 embernel tobb.

Ennyi embert kesobb sem tervezek egyszerre vendegul latni,mi nem nagy csaladi hazbn elunk mint mindkettonk szulei,hogy 15-20 ember is elfer kenyelmesen.


Megmondtuk mindenkinek,aki nem beteg,az johet 1-2 orara,de nincs vendegseg,dinomdanom,ferjem januar kozepeig szabin van,addig a legtobb idot harmasban fogjuk tolteni,nem erdekel kinek tetszik,kinek nem.

Reszemrol nem veszem fel telefonomat,a vernymasom nem mehet fel mutet elottre.

2013. dec. 15. 16:51
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van igazatok van.

És amúgy meg az első igazi családi karácsonyotok, babástól...

2013. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!