Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szülők gyerekeiként,...

Olyan szülők gyerekeiként, akik nem tudják/akarják kifejezni az érzéseiket, te ki tudod a párod/gyereked felé?

Figyelt kérdés

Ha igen, rögtön "sikerült" vagy bele kellett tanulnod? ha utóbbi, mennyi idő kellett hozzá?


Ha nem tudod, szeretnél változtatni, vagy szerinted jó ez így


2013. dec. 15. 18:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Aki próbálkozik, annak sok sikert!


Kedves 6. válaszoló! Igazából nincs semmi konkrét dolog, csak a múltkor figyeltem az embereket, amíg a buszra vártam, 2 lány, akikről tudom, hogy egy osztályba járnak, 3 puszival köszöntek el, egy szerelmespár ott nyalta-falta egymást, egy anyuka puszilgatta, ölelgette a kisgyerekét, és elgondolkoztam, hogy ez nekem nem menne. Tudom, hogy azért vagyok ilyen, mert ilyennek neveltek, és nem most lesz még, hogy gyerekem legyen, de nekem nem biztos, hogy menne ez a fajta érzelemkifejezés. Attól is rosszul vagyok, ha valaki akárcsak véletlenül hozzám ér. Bár most már valamivel jobb, hogy látom, mások is küszködnek ezzel a problémával.

2013. dec. 18. 21:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbálom, néha nem skerül megfelelően. Persze szeretnék változni jó irányban.
2014. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!