Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok nézelődni a párotok...

Szoktatok nézelődni a párotok telefonjában?

Figyelt kérdés
Ma ebéd után megnéztem a párom híváslistáját, miután lehalkítottam a telefont. Semmi rossz indulat nem volt bennem, sem az, hogy ellenőrizzem. Csak nyomkodtam kicsit ( régebben az az én telefonom volt, csak ő kapta meg ) Ő meg erre teljesen kiakadt, hogy ez nem nálunk nem módi...stb. Tudom, hogy a volt feleségének sem engedte, de ott volt mit titkolni. Azt is mondta, hogy kérdezzek, ha tudni szeretnék valamit. Azt hozzátenném, hogy ha én beszélek valakivel....akkor ki volt, mit beszéltél stb. De tényleg semmi rossz indulat nem volt bennem, erre ő meg kiakadt:(( Legközelebb hozzá sem nyúlok a telcsijéhez!
2009. nov. 30. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Az lenne a megoldás szerintem is ,ha nem nyúlnál hozzá.Ha takargatni való szennyese van,az úgyis hamar kibukik a viselkedéséből.Hazug embert hamarabb utol érik,mint a sánta kutyát.
2009. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem szoktam. Egyrészt nem érdekel, semmi érdekes nincs benne, másrészt 110%-ban megbízom benne. Nincs egymás előtt titkunk.
2009. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Én sem nézegetem mások telefonját, se páromét se senkiét. Nem rám tartozik hogy kivel beszél. És mi bízunk egymásban, őszinték vagyunk, ha valami rosszat is tett mindig bevallotta.
2009. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem szoktam,amúgy is a nők ezzel követik el a legnagyobb hibát,hiszem ha lenne akár szeretője is gondolod,hogy a mobiljában tárolna akár egy telefonszámot is? Dehogy.... Leginkább azért nem nyúlók a telójához,mert magamról tudom,hogy utálom ha nézegetik a telefonom.
2009. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
nem szoktam , sőt a laptopjához sem nyúlok. ő sem az én telómhoz és a laptopomhoz. nekem sincs semmi titkolni valóm mégis baromira kiakadnék ha a telómban vagy a laptopomban turkálna. kell egy kis magánszférát hagyni a másiknak.
2009. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Az még nem tartozik "szokásnak",ha 1x belenéz valaki a másik telefonjába... Ha nincs titkolnivaló, nincs ok felháborodni! Az én telefonomat is átnézte a férjem, mert keresett egy számot,és teljesen természetesnek vettem - fordítva is előfordult! Ez nem jelenti, hogy mindig "ellenőriznénk" a másikat, de ilyen előfordul 1x-1x. Mivel egyikünknek sincs titkos dolga a telefonban, szóra sem méltattuk.
2009. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Én szoktam, de nem ellenőrzésképpen és ezt ő is tudja. Pl: ha kimegyünk sörözni, és beszélget az egyik barátjával és én nem tudok hozzászólni a témához, és ott van előttem a telefonja, unalomból nyomkodom, de nem a híváslistát és az üzeneteit nézem, hanem úgy mindent. De ha nem teszi ki a telefonját az asztalra akkor nem kérem el tőle, játszok valami mással. Már már kényszer cselekvő vagyok, mindig kell valamit birizgálnom.
2009. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Sokáig úgy volt, a párom mondta is, én is egyetértettem vele részemről is, hogy bármikor megnézhetjük egymás telefonját, SMS-eit, nincs ebben semmi rossz. Aztán nemsokára ez a párom részéről megváltozott, dugdosta a telefonját, erre én már csak azért is belenéztem és bizony kiderült, hogy "tévútra tévedt". Elvégre kölcsönösen "felhatalmaztuk egymást", hogy megnézhetjük bármelyikünk üzeneteit, aztán ez egyoldalúan furcsamód megváltozott a párom részéről. Én csak az "egyezséghez" tartottam magamat.
2009. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk tök egyforma a mobilunk. Itthon mindig kikapcsolva van az asztalon és gyakran reggel a rohanásban a másikét visszük el és azt használjuk egész nap. Mivel mindent tudunk egymásról és mindent megbeszélünk, soha nem volt még ebből probléma.
2009. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
mi mindig megnézzük egymásét... lehet hogy furcsa de pont azért mert megbízunk egymásban és érdekel h ki mit fényképezett a mobiljával aznap, kivel telefonált. Nincs mit takargatnunk egymás előtt, szóval nyugodtan átnézheti az enyémet és én is az övét.
2009. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!