Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok telefonjában...

Ha a párotok telefonjában találnátok bántó sms-t magadról, ami teljesen letaglózna, hogyan tisztáznád vele?

Figyelt kérdés
Azt mégsem mondhatom, hogy nagyon rosszul esett, amit rolam irt, hiszen a telefonjaban lattam, visszavalasz az lenne minek kutatok a telefonban. A seb viszont bennem van es valahogy tudnia kell, mennyire megbantott. Esetleg mondjam azt, hogy aki kapta az smst, o mondta el, h mit irt rolam? (betegsegen gunyolodott, szerinte csak sajnaltatom magam)

2013. dec. 23. 03:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

9#-el értek egyet.

Viszont egy véletlen folytán sok mindenre fény derülhet. Ültem a kocsiban,vártam a férjem,aki beszaladt a postára.Telója kiesett az ülés mellé,tehát nem direkt hagyta ott.Jött egy sms,megnéztem,mint h.számtalanszor előtte(közös válalkozás,használtuk másik telóját mindig is,csak az smst megelőző 2-3hónapban "valadiért"nem)

Szóval,elolvastam...majd az előzőt,az azt megelőzőt,a válaszokat...nem tudom,h.mikor ült be a kocsiba,mit mondott,mert szédültem,zúgott a fülem.Összemelegedett a volt nőjével,akivel én is jóban voltam,szintén céges dolgok miatt,rendeztük a helyünket,ki kivel van,hol volt hol nem volt stb.Legalábbis én azt hittem!

Végülis lehet mondani,h.mit turkálok,meg lehet azt is mondani,h.egy embert hogy lehet így,kígyó módon átverni?!

2013. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából ki így ki úgy oldaná meg. Engem most ez eléggé mélyen érintett, eléggé magam alatt vagyok miatta, nem tudom még elmondom-e neki. Egyébként nem tinik vagyunk, 8 éve együtt, 5 év házasság, van gyerek is. A hangvétel is kritikán aluli volt, meg az egész szifuáció, igen, ilyenkor elvondolkodom, hogy a megfelelő emberrel élem-e az életem, mert ha már mások előtt sem tisztel rég rossz (magunk közt már rég ilyen, de még nem szembesültem azzal, h mások előtt is.)
2013. dec. 23. 08:48
 13/29 anonim ***** válasza:

Bocsánat,elküldtem.

Szóval az előbb felvázolt helyzetet követően én megkérdezném egyenesen! Már ráfér a pofámra,h.egy telefonolvasgatást bevállaljak! Ha amúgy minden ok és nem akarsz támadni válassz kis cselt,ahogy már írták.Lemerülsz,elkéred,stb.

2013. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm, aki néha panaszkodik a feleségére. Hogy állandóan csak nyávog, rinyál, nincsenek valós problémái (mert szerinte nem lehetnek), stb. De persze nem akarja elhagyni. Csak neki is jól esik néha rinyálni.
2013. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%
Igazából sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Voltam hasonló helyzetben, nem szoktam kutakodni a telefonjában, de egyszer az asztalon hagyta, és valamiért a kisördög azt súgta, hogy nézzek bele. Remegő kézzel nyúltam a telefonért, úgy éreztem magam, mintha épp a boltból akarnék valamit elcsenni. Tök paráztam, de a kíváncsiság nagyobb volt. Számon kértem. Persze egyből nekem rontott, hogy mire fel turkálok a mobiljában... én meg higgadtan csak azt válaszoltam: "most ne ezzel terelj, előbb válaszolj, majd utána lesikíthatod a fejem a turkálásért!"
2013. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy rinyalos fajta... Migrenem volt, de ugy, h 1 nap alatt 3x jott ki lataszavaros aura migren. Aki atelte tudja milyen. Ferjem nem elte meg at, ezert beszelhet ilyen hulyesegeket. A szitu is jo volt, athivtam a hugomat, h fektesse le a gyereket, mert o inkabb elment sorozni a haverjaval. Neki irta, h nincs is bajom, csak sajnaltatom magam, es o ker elnezest, amiert pentek este atrangattam. Az meg sem fordult a fejeben, h o is lerakhatta volna a gyereket es ha beteg a felesege, "nem illik" elmenni otthonrol sorozni (marmint a gyerek miatt). 160/100 volt a vernyomasom, 117 pulzussal. Ezt tudta o is.
2013. dec. 23. 09:51
 17/29 A kérdező kommentje:
Ja es amig itt volt hugom azt is vegigaludtam, csak annyira voltam rosszul...
2013. dec. 23. 09:54
 18/29 anonim ***** válasza:

9 essel egyet értek... Viszont bnőről sosem hagyok benne semmit a telefonban...meg nem sms-ben kommunikálunk...


Nálunk sincs telefonban kutakodás, simán belenézhetek... Elolvashatom, felolvashatom neki az sms-t...

En rákérdeznék...nem vette vona kiztakodásnak..

Jól levonnám a következtetéseket a páromról... Attól függ milyen jellegű, lehet kenyértörésre is vinném a dolgot, de az biztos, hogy muszáj megbeszélni, nem hagyni annyiban..


Miért nézted az sms-eit? Kutattál, vagy csak belebotlottál, mert valamit kerestél...

2013. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező összességében elolvasva a történeted + amiket még hozzáírtál csak egy kérdésem maradt!

Egy ilyen gyökérrel miért vagy még együtt?

(A közös gyerek nem jó válasz!)

2013. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez tényleg taplóság már a köbön szerintem! Nem csak egy sms bánt téged szerintem, hanem az egész szitu, illetve ahogy azt a párod kezelte!

Az én párom is hülye ilyen szempontból. Ha ő tüsszent kettőt, akkor már ki sem tud mászni az ágyból és ugráltat, hogy mit csináljak meg neki/körülötte. Ha én 40 fokos lázzal fekszek az ágyban úgy, hogy nem is tudok magamról kb annyia szédülök, akkor meg csak vigyorog, hogy ne sajnáltassam már magamat, nem lehet ez annyira rossz. Ilyenkor megtudnám ütni rendesen. Biztos ő is "cinkel" ilyenkor másnak, de nem érdekel. Ha ő megengedheti magának, hogy két tüsszentéstől ágynak esik, akkor hagy tehessem meg én is és meg is teszem, onnantól kezdve nem érdekel ő mit eszik és hogy éli túl a lábadozásom napjait. :D

Komolyra fordítva a szót, szerintem ülj le beszélgetni vele, mert attól nem lesz jobb, hogy mindent söpörsz a szőnyeg alá. A füled hallatára is tett ilyen megjegyzést a húgodnak, akkor fel sem kell hoznod az sms-t. Szimplán csak mondd el neki, hogy neked fáj, hogy ilyen tiszteletlenül viselkedik veled!

2013. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!