Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem használnak ki, vernek...

Engem használnak ki, vernek át, és mégis mindig én vagyok lehordva, meg lejáratva, meg mindenki el is hiszi. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

nagyon fontos a tényező, hogy szinten minden kapcsolatom lezárulása után ezt kapom, tehát lassan már hírem van, hogy mekkora sz*r vagyok.

ha pl a srác megcsalt, vagy egy másik megunt, eldobott, vagy akármi, de szétmentünk, minden ilyen ex engem járat le, hogy én voltam a r*banc, meg a kutyának sem kellenék, és mindezt pl az egyik azok után, hogy bocsánatot kért tőlem mindenért, egy másik meg miután kidob azért a mai napig szexelne velem, tehát minden ex, a saját családjának, barátainak, akik ugye ismerik az én barátaimat, meg az összes aktuális bnőjüknek, volt aki még az én családomnak is, engem lejárat, hibásnak hoz ki, r*bancnak titulál. mindezt miután ismétlem engem csaltak meg, vagy azt mondták mindig együtt leszünk és közben megunva eldobtak, meg sorolhatnám.


fontos lenne nagyon tudnom mit tehetnék ez ellen, mert ráadásul most megint egy ilyen szakítás előtt állok.

a mostani barátom olyanokat csinált, hogy nem jelentkezik vagy egy hétig, utána meg mintha mi sem történt volna, egy csajismerőséről olyanokat mond, hogy szeretik egymást, csak nem lehetnek egymáséi, le akart húzni pénzzel, a tesojára rá akart tukmálni, hogy nyugodtan meghúzhat, stb, csak pont gyereket várok tőle és most az egyszer én akarom a szakítást kezdeményezni, de mindenki, ismétlem mindenki azt fogja hinni, hogy én vagyok a r*banc hogy lelépek tőle, pláne az anyós szemében, mert ugye senki nem lát a kapcsolatba és egy ilyen embertől megint nem várhatok egy intelligens szakítást, pláne tekintve, hogy az exeim ahhoz képest, hogy nem egy bunkó, parasztok, hanem tanultak, vagy sikeres vállalkozók, vagy épp megbecsült emberek, szóval ők sem voltak képesek erre.


2013. dec. 23. 15:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Amit leírtál az kísértetiesen hasonlít az egyik voltomra.

Ő is jószívű angyal volt blablabla....

Ez igaz, valóban az volt, de az idegeimre ment, ő azt várta el hogy én is ugyanolyan legyek mint ő. Egy lélegzetvételnyi időt sem hagyott nekem, nem arra kell érteni hogy én csajozni, kocsmázni akartam folyton, de a nap 24 órájában a felügyelete alatt akart tartani, mintha a tulajdona lennék. Lehetett ő akármilyen kedves aranyos is de ezzel így teljesen megfojtott. Persze ez azzal járt ha én nem akartam vele folyamatosan valamilyen közös programot csinálni, már teljesen ki volt akadva hogy én nem viszonzom az ő szeretetét. Én ilyenkor inkább menekültem, eszem ágában sem volt saját magamat fojtogatni.

Az utolsó bekezdésed tisztára mint egy brazil szappanopera. Ha nem ismerném a hasonló helyzetet azt hinném hogy kitaláltad. De úgy nézem te is ilyen valóságtól elrugaszkodott szinten fogod fel az életet.

Az úriember amúgy eléggé fszkalapnak tűnik az elmondottak alapján, de az is lehet hogy ő is csak menekülne. Tudja hogy terhes vagy egyáltalán?

2013. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
igen, tudja.azóta változott meg
2013. dec. 23. 16:38
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

Ja,szállj ki te hamarabb. Ha megteszed,te leszel az én hősöm. Ugyanis kicsit hasonló kapcsolataim voltak nekem is,szakítások után mindig megfogadtam,hogy legközelebb,ha lesz valakim és ez a valaki nem bán velem rendesen,kidobom,mint macskát... Eddig nem sikerült megtenni,pedig lett volna rá okom.

Mondjuk én ennyire talán nem tűröm,hogy így megalázzanak,mert én legalább leordítom a fejét és "szerencsére" elég jól tudok bántani szavakkal...csak nyugtatom magam,hogy nem vagyok ennyire gyenge...

23L

2013. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
hát az én barátaimnál még szavakkal sem érvényesülök, azt is ellenem fordítják vissza.
2013. dec. 23. 16:48
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Nálam ugyanez volt mindig, senki sem becsült meg

Szemétnek kell lenni, nem szabad igazán szeretni. Tilos odaadónak lenni, az taszítólag hat. Sokat megtanultam...

Most egy olyan kapcsolatban élek, ami nem elégíti ki a testi-lelki igényeimet, de ennek is nemsoká vége, mert ő is kezdi észrevenni a k.urvákat, de én fogom megadni a kegyelemdöfést egy másik pasival, ha úgy látom hogy itt az ideje.

NE ADJ NEKIK SZERETETET!

2013. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"de én fogom megadni a kegyelemdöfést egy másik pasival"


akkor nálatok is utólag te leszel a sz*r meg a hibás..

2013. dec. 23. 17:18
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem bánom. Úgymond bevédem magam.
2013. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
46%

Te most kérdezni szeretnél valamit, kérdező? Mert ahogy látom, inkább a válaszadókat is agitálod, hogy ereszkedjenek le a te szintedre... (lásd amit az egyik előzőnek írtál)

Ez azért elég szánalmas ám!

2013. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

10.ik válaszadó vagyok.


A kegyelemdöfést ne egy másik pasival add meg.Azért csak azon az uton haladj ennek ellenére is,hogy avval vagy akihez vonzódsz,meg szeretsz.Mivel adod vissza a rosszat avval,hogy te is rossz vagy avval,aki jó volt hozzád,semmivel.


Rossz avval légy bizonyos határokon belül,akik hozzád is rosszak voltak.

2013. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Kissé zavarosan fogalmaztál,de azért a lényeg érthető.Szerintem a legnagyobb problémád az,hogy mindig bunkó,buta pasikat fogsz ki.Ilyen emberektől mást nem is várhatsz.Egyébként te is hibás vagy,mert ilyenekkel szóba állsz,ezzel leereszkedsz az ő szintjükre,ez alapján fog a környezeted is megítélni.Több emberismeretre és kevesebb naivitásra lenne szükséged,illetve ne add ki magad rögtön,az elején felejtsd el az odaadást!Csak akkor nyílj meg bárki előtt,ha már kiismerted,és minimum annyit ad neked érzelmileg,mint amennyit te neki.Tehát csak olyanokkal érdemes foglalkozni,akik kiérdemlik.Nem szabad a hülyeségig jónak lenni,hiszen az ilyen embereket a legtöbben lenézik,és ostobának,kihasználhatónak,szolgalelkűnek tartják,ahogy fentebb írták.Okosabbnak és keményebbnek kell lenned,ha meg akarod állni a helyed.Egyébként nem ítéllek el,tudom,milyen nehéz ez a helyzet és szerepkör,sajnos voltam benne én is.A saját szinteden kell partnert keresned,lassan és óvatosan kell haladnod egy kapcsolatban,ezt tudom tanácsolni.

2013. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!