Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem használnak ki, vernek...

Engem használnak ki, vernek át, és mégis mindig én vagyok lehordva, meg lejáratva, meg mindenki el is hiszi. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

nagyon fontos a tényező, hogy szinten minden kapcsolatom lezárulása után ezt kapom, tehát lassan már hírem van, hogy mekkora sz*r vagyok.

ha pl a srác megcsalt, vagy egy másik megunt, eldobott, vagy akármi, de szétmentünk, minden ilyen ex engem járat le, hogy én voltam a r*banc, meg a kutyának sem kellenék, és mindezt pl az egyik azok után, hogy bocsánatot kért tőlem mindenért, egy másik meg miután kidob azért a mai napig szexelne velem, tehát minden ex, a saját családjának, barátainak, akik ugye ismerik az én barátaimat, meg az összes aktuális bnőjüknek, volt aki még az én családomnak is, engem lejárat, hibásnak hoz ki, r*bancnak titulál. mindezt miután ismétlem engem csaltak meg, vagy azt mondták mindig együtt leszünk és közben megunva eldobtak, meg sorolhatnám.


fontos lenne nagyon tudnom mit tehetnék ez ellen, mert ráadásul most megint egy ilyen szakítás előtt állok.

a mostani barátom olyanokat csinált, hogy nem jelentkezik vagy egy hétig, utána meg mintha mi sem történt volna, egy csajismerőséről olyanokat mond, hogy szeretik egymást, csak nem lehetnek egymáséi, le akart húzni pénzzel, a tesojára rá akart tukmálni, hogy nyugodtan meghúzhat, stb, csak pont gyereket várok tőle és most az egyszer én akarom a szakítást kezdeményezni, de mindenki, ismétlem mindenki azt fogja hinni, hogy én vagyok a r*banc hogy lelépek tőle, pláne az anyós szemében, mert ugye senki nem lát a kapcsolatba és egy ilyen embertől megint nem várhatok egy intelligens szakítást, pláne tekintve, hogy az exeim ahhoz képest, hogy nem egy bunkó, parasztok, hanem tanultak, vagy sikeres vállalkozók, vagy épp megbecsült emberek, szóval ők sem voltak képesek erre.


2013. dec. 23. 15:00
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

és mostanság kaptam egy exemtől, meg a mostani nőjétől szemét üzeneteket a facen, amiket nem tudok mire vélni, (tekintve hogy ő is azok közé tartozik, aki megcsalt)utána meg letiltottak.

valahogy rosszul esik és bánt. mindenesetre kiírtam közösbe hogy az utálóimnak is boldog karácsonyt.

tegnap elcsorrant pár könnycseppem már. nem bírtam. szomorú lettem.

2013. dec. 24. 18:07
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az pont ezt nem szabad írni.


Ez kicsit olyan,mintha jogosan utálnának és te bele törődsz.


A valóságot kellett volna írni,hogy,aki megcsalt és becsajozott az fogja vissza magát inkább és ne hárítsa a másikra a sarát.Azonkívül pedig nagyban szégyellje magát a viselkedéséért,ezt kellett volna írni.

2013. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

Egy exem....

Miért írt ő rád? Nem lehet hogy te buzergáltad őt? Mikori az az ex?

2013. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A gyengéket bántják ez az igazság,vannak,akik ettől érzik magukat nagynak.Nekem is van benne tapasztalatom.


És ha egyszer rád szállnak nehéz őket leépíteni.


A sulis társaságban volt egy nagymenő,aki cikizett én meg gyenge lányként nem tudtam viszavágni csak megszeppentem és kerültem.Az ilyen meg ezt a hatást akarja.


Na az én lány baráti körömmel egy éjszakai buli után illuminált állapotban megláttam azt,aki állandóan beégetett és pont az új csajával volt.


Na amúgy is jó kedvünk volt,az illuminált állapotom pedig merésszé tett,elkeztem kiabálni mérhetetlen gúnnyal :Ki van itt és szeretűűűűűűnk és kiröhögte még az is ,aki nem ismerte.


Sajnálom,bármennyire is megvetendő,amit leírtam,ez van, kamaszkorban volt,hogy ez a módszer volt a jó.


Soha többet nem mert kicikizni,nehogy újra beégessem a barátnői előtt,ha én leszek barátilag is erőfölényben.


Nem szabad előttük meghunyászkodni,ne is köszönj nekik.

2013. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
szerintem az ex azért vett csak elő engem, hogy a jelenlegi bnője előtt játsza az agyát és ehhez engem használt fel.
2014. jan. 1. 15:20
 26/26 Röcsögei Péter ***** válasza:
50%
Melyik állatkertbe szoktál te randizni? Azért, ha van még ezek után olyan lány, aki nem lett végleg egoista fasiszta, akkor szeretném megtalálni. A volt páromnak az volt a baja, hogy soha nem vertem meg, és visszament az előző palijához, akitől havonta 1-2 kék-zöld foltot összeszedett. Imádott panaszkodni, és rám nem tudott. Vannak ilyenek, akiknek ez kell. Csak én nem találom a szerintem normális lányt sehol.
2018. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!