Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy készültetek ma még a...

Ti hogy készültetek ma még a karácsonyra? Hozzánk már érkeznek a családtagok szentestére, mégsem érzem azt a megszokott ünnepi hangulatot. Inkább nyűgnek érzem mint jó dolognak. Ti voltatok már így? Mit lehet ez ellen tenni? 18L

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 16:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, örülök hogy jönnek... Csak, olyan erőltetettnek érzem ezt az egészet... Mindenki teljesen rá van pörögve, és a felszínes dolgok sokkal fontosabbak mint amiről valójában ez az ünnep szól....
2013. dec. 23. 17:11
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Sz@r az egész, legalábbis most így érzem. Jóanyám hisztizik, és mindent azon vezet le, akinek semmi köze ahhoz, amiért mérges, a fűtés haldoklik szobámban, szóval hideg van, a barátommal mosolyszünet van.

Nincs jó hangulatom.

2013. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 2 hete karácsonyibb hangulatom volt, mint most. Mondjuk szentestére mindig megjön a hangulatom, csak az előtte való két-három nap a holtpont. Nem vagyok egy nagy rendmániás, de vhogy úgy érzem, karácsonyra kötelességem kitakarítani. És ez mindig nyűg egy kicsit.

Meg amúgy is, sztem normális az, ha vki egyszer-kétszer nem érzi az ünnepi hangulatot, főleg hogy egy idő után unalmassá is válhat, főleg olyan emberek számára, akik alapvetően gyorsan ráunnak dolgokra.

2013. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
2 napja sütök. Holnap is fogok. Én csinálom a fél rokonságnak a tortát, meg a mézest, szóval kezdek kihalni. Ma egész délután tortalapokat sütöttem. Ha túlélem a karácsonyt akkor aludni fogok (vagy dolgozni - utóbbi a valószínűbb)
2013. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
a karácsonynak nem is az a lényege,hogy pokollá zabált magad,meg teleidd a májad,vagy a méregdrága ajándékok...ahol év közben sincs meg a kölcsönös tisztelet,kedvesség,alapvető szeretet,ott nem is változtat semmit az ünnep.
2013. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Amado atya ***** válasza:
100%

Reggel gyorsan megfőztem a halászlét, mert 10:00-tól 20:00-ig dolgoztam. Mikor hazaértem, megvacsoráztunk, kicsit ültünk az asztalnál, majd elmosogattam, és kb. ennyi.

Innentől fogva a "közismert" telefonomat kikapcsoltam, csak az él, amelyen a "kiválasztott" főnökeim elérnek, ha hirtelen -tripla pénzért- be kéne menni dolgozni. Úgyhogy rokonlátogatás kizárt.

Ha esetleg csöngetnek, hát hadd nyomkodják a csengőt, majd elunják...

2013. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!