Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is megy a balhézás...

Másnál is megy a balhézás karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nálunk minden évben ugyanaz van. Anyám tiszta idegbeteg, mert nem úgy sikerült az étel, ahogy eltervezte vagy túl sokat kell főzni. Tiszta káosz van a konyhában, idegességében kiönt, leejt dolgokat, minden csupa kosz. Ezt az idegességet meg persze a többieknek is átadja és a vége az, hogy az egész család ideges és megy a veszekedés.
2013. dec. 24. 13:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a szüleim szoktak egymással.. egyenlőre még nyugis a helyzet*kopp-kopp*
2013. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
nyugodj meg, dettó ugyan ez van nálunk is.
2013. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
De megy ám! Anyám mondja, hogy a szeretet ünnepén legyek türelmes, ne szidjuk egymást.... 2 perccel később én mondhatnám ugyanezt neki...
2013. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk most csönd van...egyenlőre sztem
2013. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem minden családban vannak azért kisebb-nagyobb konfliktusok az ünnep előtt.De az viszont fontos,hogy karácsony napjára lecsillapodjanak a kedélyek.:)
2013. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem még a legjobb családokban is előfordul... nemhogy nálunk. Idióta idegbeteg bagázs az egész. Épp a fürdőt takarította ki apám úgy, hogy tudta, hogy készülök menni hajat mosni... addig azért nem tudtam bemenni, mert más foglalta el a fürdőszobát. Jól van, ez még hagyján. Annyit kérdeztem meg össz-vissz, hogy bent hagyhatom-e a törölközőmet (nem tudtam eldönteni, hogy az a hely, ahol a törölközőket rakjuk, le van-e már takarítva, mert volt rajta kb. egymillió egyéb cucc), erre olyan üvöltős paraszt kioktató stílusban válaszolt vissza, hogy egy ideig elment a kedvem az ünneptől. És aztán meg, amikor visszaszóltam, hogy ilyen stílusban nem kéne, akkor elkezdett mindenfélét handabandázni arról, hogy milyen hülye vagyok, hogy baj az nekem, hogy takarítás közben nem lehet benn a törölközőm, amikor messze nem az volt a fő bajom, hanem a stílus, ahogy ezt közölte velem. Utána persze jött a "hülyeségeket beszélsz, én kulturáltan beszéltem"... ja persze.

De amúgy is anyám és apám ordibálós veszekedésére ébredtem fel, minden apróságon képesek összeveszni amúgy is. Öcsém meglepően normális eddig, várom, mikor kezd el hisztériázni vmi apróságon (pl. túl hangosan köhögök - nem vicc, ekkor már visít, és nem is 12 éves...)

2013. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 kikicsoda ***** válasza:

Nagyon tetszett, ahogy leírtad, láttam magam előtt.

Én is így vagyok, szerencsére a férjem nem, a végét már ő fejezi be, de úgy, hogy én még 2x nekiugrok, hogy én mosok fel,de már nincs "idegrendszerem" hozzá.

2013. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Oooo de még mennyire. :D Anyum elvállalja hogy süt föz kerianyuéknak sőt az egész családnak, sütit megcsinálja más helyett stb. Mindig mondjuk neki hogy nem kellene, akkor persze mi vagyunk a hibásak h nem hiszünk benne..:D a bezsélgetés után nem telik el 24 ora...ülök a szobában.. csattogás,csörömpölés, üvöltözés, hisztizés, ku.vaanyázás, istenkáromlás... :DDDDDDDD

karácsony, én igy szeretlek! :DD

2013. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Szerencsére nem mióta férjnél vagyok. De előtte az n anyám isminden karacsonykor hisztizett üvöltzött hogy nincs kész semmi stb. Áá rémálom volt. Most meg a férjemmel és a gyerekekkel boldogan karacsonyozunk igaz pl nincs meg az izzósorunk de mégsem balhézunk anélkül is fa afa. A gyerekek meg kutyas filmet néznek a kandallo elött mi nem idegeskedünk de gyerekként volt benne részem bőven
2013. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nálunk egyenlőre még ünnepi hangulat van de kitudja mikor fordul át az ellenkezőjére. De remélem nem fog megtörténni :D
2013. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!