Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is megy a balhézás...

Másnál is megy a balhézás karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nálunk minden évben ugyanaz van. Anyám tiszta idegbeteg, mert nem úgy sikerült az étel, ahogy eltervezte vagy túl sokat kell főzni. Tiszta káosz van a konyhában, idegességében kiönt, leejt dolgokat, minden csupa kosz. Ezt az idegességet meg persze a többieknek is átadja és a vége az, hogy az egész család ideges és megy a veszekedés.
2013. dec. 24. 13:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kisebb rendbontás volt a fadíszítés körül, hogy melyik dísz hova, és ki nem csinálja jól, és különben is, de ennyi...
2013. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
96%

Nalunk is ez volt regen.

Pedig a szuleim alapvetoen nyugodtak, nem balheznak kb soha.

De 24-en orultekhaza volt.

Apukam eltunk, miutan megigerte, h intezi a fat, altalaban ilyenkor allt le autot szerelni, vagy valami full raeros dolgot megcsinalni. Delutan 3-4 korul mar anyu sirt, h lassan indulni kell templomba es meg semmi sincs kesz.

O hajnalban kezdett fozni, sutni (minimum 5-6 felet), 3 fogasos ebed 3 fele korettel, vacsorara persze szinten 2-3 fele foetel pluszban.

A sutonel minden feltorlodott, a hatalmas konyhankban egy tenyernyi hely nem volt, az ebed csuszott, a hus lassan sult, a krumpli gyorsabban fott, a vacsira mar alig volt hely a gyomrunkban, Anya nem tudott hajat mosni templom elott es sirt akkor mar mindenert.

Kozben Apu morgott, h nem hallja a TV-t tolunk, annyira hangoskodunk a konyhaban.

Estere minden rendben lett, de en ezt nagyon utaltam.


Sajat csaladom van, a ferjem dolgozik ma, kisgyerekeim vannak. Minden kesz es epp fekszem mellettuk, meset nezunk NYUGALOMBAN!

Reggel bevasaroltunk, jatszotereztunk, egy fele hust sutottem egy fele korettel, a sutiket mar 2-3 napja sutottem aprankent, mara semmi munka nem maradt azzal. A fat tegnap nyugiban, egyutt feldiszitettuk, ajandekokat mar mult heten megvettem, becsomagoltam, a fat is akkor beszereztuk.

Takaritani nem kell, alapban tisztasag van, nem kell suvickolnom semmit pluszban. A padlotakaritas fel ora volt, koran reggel megcsinaltam, a konyhat fozes utan felmostam.

Ennyi.

Ulunk, varjuk a ferjemet, lustalkodunk.


Pont a gyermekkori karacsonyi felfordulas miatt dontottem ugy, hogy nem fozok/sutok/keszulok tobbet, mint amennyi kell es amivel egyedul megbirkozom, a tobbi dolgot pedig meg lehet csinalni par nappal korabban, aprankent is. Az en gyerekeimnek ne a cirkuszolasomrol szoljon december 24.

2013. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%

# 12/21 Időpont ma 14:44 vagyok


Kész a bejgli..:) Finom lett. Anyámék odatették a töltött káposztát (ez a holnapi menü) de ezt is a szokásos humorukkal.

Anyám mondja nevelőapámnak, hogy figyeljen a káposztára mert úgy látja ki akar jönni a kolbász.. Persze így adja elő..

- jaj, a kolbász ki akar jönni... a kis huncut..:) Ne gyere ki, főni kell még neked édes..

Erre nevelő apám.

De drága, az én kolbászom a gatyámban van, és még korai hogy kijöjjön..:) Majd este száguldozni fog..:)

Én meg ott vigyorgok a nappaliban mert mindent hallok ám..:)

Szóval nyomják egész nap a szövegüket..:)

Evésnél is nevelő apám leette magát, és mivel anyum szerint kis malac.. egész idő alatt röfögött neki, majd röfögtünk mindannyian.. Komolyan, a szüleim tudnak komolytalanok lenni..:)

(és holnap jönnek a haverjaim)

2013. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Engem anyám leordított fadíszítésnél, mert úgy tettem fel pár darab szaloncukrot poénból a fára, hogy átdöftem teljesen azzal a tűvel.:DDDD
2013. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
23 ez kit érdekel? Nem ez volt a kérdés.
2015. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!