Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is megy a balhézás...

Másnál is megy a balhézás karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nálunk minden évben ugyanaz van. Anyám tiszta idegbeteg, mert nem úgy sikerült az étel, ahogy eltervezte vagy túl sokat kell főzni. Tiszta káosz van a konyhában, idegességében kiönt, leejt dolgokat, minden csupa kosz. Ezt az idegességet meg persze a többieknek is átadja és a vége az, hogy az egész család ideges és megy a veszekedés.
2013. dec. 24. 13:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nálunk évekig ment a karácsonyi civakodás mindenen - mármint a szüleim között. A fadíszítés, az ajándékvásárlás, a hal, a főzés, minden... Egyszer odáig is sikerült eljutni, hogy anyám összepakolt.


Egy ideje azt csinálom, hogy elveszem a lehetőséget: délelőtt elküldtem őket kettecskén bevásárolni, mire délben hazaértek a fa be volt állítva, feldíszítve. Ezen már nem tudnak összekapni - most én visszavonultam ajándékot csomagolni, apám és anyám meg főzőcskélnek. Azaz anyám főz, apám ismerősöknek kíván telefonon boldog Karácsonyt, közben pedig próbál beleenni amibe bele lehet.

De jól elvannak - holnapra meg vendéget várunk, nem családtag, szóval akkor meg azért nem fognak összekapni, mert mindketten el lesznek foglalva.


Olyan szépen ki van tervelve, hogy öröm rágondolni. Egyedül az éjféli mise a bizonytalan pont, azon még kiboríthatják a bili, mert apám menne, anyám meg nem...

2013. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk éppen az ellenkezője van. Nevelőapám csinálja a halászlevet, úgy hogy közben a hal száját mozgatva mintha a hal beszélne, anyám arcára tolja, hogy csak egy csókot, csókát, csokút adjon neki, mert képtelen a nagy Don Corleone fehér cápa a halálba menni..:) Nagy röhögések mennek, anyám meg bejglit csinál, és csinált a tésztából egy Dali bajuszt magának, hogy ő egy művész, és senkit nem csókol meg, míg a műve nem készül el.. Hát még várok a bejglire..:) Egész nap röhögcsélnek, már nekem is fáj az oldalam, mert tényleg nincs ki ilyenkor a 4 kerekük..:)
2013. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Minden évben terrorok háza van itt is.
2013. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12es ez baromi aranyos :))))
2013. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hááttt. Én hosszú évek tanulsága után megtanultam, hogy a karácsony nem a nagytakarításról szól, és nem a dínom-dánomról, Csak egyről szól.! A szeretet ünnepéről.!

A nagytakarítást már novemberben megcsináltam.

/ a rokonok a vendégek nem tisztasági vizitre érkeznek. Ha valami nem tetszik a kedves rokonoknak, látogatóknak akkor csinálják meg ŐK!/

Az ünnepi étel elő lett készítve már tegnap, a maradék már nem sok. Így kellene csinálni és akkor az ünnepre valóban békésen tudna készülődni Mindenki.

Mindenkinek áldott , boldog , békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

2013. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12-es, ú, de szeretnék ilyen karácsonyt én is... na majd a párommal, sztem ilyen dilinyósok leszünk mi is :).
2013. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nem értem mért kell balhézni a szeretett ünnepén de valszeg együl vok ezzel.
2013. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

# 12/ Te egy cuki vagy. Élvezet volt olvasni a hozzászólásodat. Szerintem is ilyen vidám, és békés hangulatban kellene eltölteni ezt a várva várt ünnepeket.

Boldog Karácsonnyi Ünnepeket Kívánok !

2013. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

# 11 Te is okosan oldod a konfliktusokat.

Csak gratulálni tudok a leleményességedhez!

Vidám boldog szép ünnepeket kívánok Neked!

2013. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem szanalmas ez a hisztizés...érdekes nekem sikerül csérogás nélkül is mindent elintézni! Nem kell minden sz*rt bevállalni.
2013. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!