Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akiknek volt már hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek volt már hosszú párkapcsolata! Hogyan viszonyultatok a szexhez szakítás után?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani, hogy pasik könnyen különválasztják a szexet és a szerelmet. Egy, esetleg több évig tartó párkapcsolat után mennyi idő kell amikor már nem jut eszetekbe a volt barátnőtök ilyen téren? Sokáig hiányzik vagy könnyen túl tudtok lépni szex terén?

Normális válaszokat lécci.


2012. nov. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem most lett vége 3 éves kapcsolatomnak. Szemembe hazudott, hülyére vett, lehet megcsalt. Egy fél évig még biztos lesz hogy valamikor eszembe fog jutni, de csak azért mert ekkora r*hadék volt. Szex, na igen az már kéne:D


22/F

2012. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, de pl. belemennél most egy kapcsolatba, ha látnál esélyt rá, hogy jól fog működni, szimpi a csaj stb. Tegyük fel, hogy igen, akkor ha vele szexre kerülne a sor nem jutna eszedbe volt barátnőd?

Egyébként sajnálom, ami történt.

2012. nov. 27. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, én lány vagyok, de valamennyire tudok válaszolni.


Exemmel elég érdekesen mentünk szét több év után, félreértések sorozata volt... Pár hétig próbáltam a lelkére hatni, hogy ne dobjuk félre, küzdjünk, szeretem stb blabla...


Nem igazán érdekelte, mert egy fullos cica bekerült a képbe, és fontosabbnak látta randira hívni őt, mint bármit is tenni értünk. A f.sz nagy úr...


Majd beledöglöttem, de elfogadtam, és békén hagytam, nem beszéltem vele, nem gondoltam rá, nem kerestem sehol. Rá nem sokkal meg felkeresett, hogy hát igazából hülye volt, mert a csaj nem váltotta be a reményeit, sőt semmit se élvez azóta, mert soha nem volt ilyen jó a szex, mint velem, és most már úgy beszélhetnénk, meg ilyesmi...


Hát mondtam, hogy b.zdmeg, nem leszek a "szamarad".


Elképzelhető, hogy akár pár nap leforgása alatt mennek és megb.sznak akárki mást. De később megbánják - ha volt mit megbánni. Ezt nekem is mondták, én se hittem senkinek, azt gondoltam, hogy megy, éli világát, én meg csendes magányomban belehalok a fájdalomba, miközben ő élvezi az életet... Sosem hittem volna, hogy még ő jön vissza térden csúszva, meg minden, hogy sajnálja.

2012. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha látom tényleg hogy normális csaj, kedves és nem csalna meg akkor igen belemennék egy kapcsolatba és ha szexre kerülne a sor akkor nem jutna eszembe a volt barátnőm. Mért is kéne eszembe jutnia, akkor csakis a jelenlegi barátnőmre figyelek:D
2012. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 22/F és neked is, te lány!:D:)
2012. nov. 27. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en pasim dobott, mas problemak miatt...es 3 honapig kulon voltunk...de kozben irkaltunk ilyen hogy vagy esemeseket stb...es talalkoztunk is 3 x, beultunk egy kozos kavera...ott mindeg tok kedves volt es meg konnybe is labadt a szeme amikro meglatott meg ilyenek...es novemberben mar kozeledett is...de utolag kiderult h volt egy 2 3 hetes kalandja az egyik kolleganojevel...lefekudtek es eljartak iszogatni...kozben meg erzett dolgokat irantam es ugy valtunk el h szeret de ez igy most nem megy mert veszekszunk folyton regi dolgok miatt stb...szerintetek ez gerinctelenseg volt tole? azt mondta sokat gondolt ram akkor is amikor a novel volt...
2013. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!