Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha félek?

Mit csináljak, ha félek?

Figyelt kérdés
Ha anyuval ketten vagyunk itthon.. (elég sűrűn) Minden este félek :/ hangokat hallok,mintha valaki jött volna,stb.. nagyon félek

2013. dec. 26. 23:17
 1/10 A kérdező kommentje:
16/L . ez lemaradt:)
2013. dec. 26. 23:17
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
csináld azt, hogy ne féljél
2013. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
aludj anyukád mellett :) egyébként nekem az ágyam mellett van egy lánc ha itthon gond lenne este azt kapnám elő :D
2013. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lánc?:D
2013. dec. 26. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Bocs, de elég gyerekes vagy... Nőjj fel kicsit.
2013. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

16 évesen ez már tényleg egy kicsit gyerekes. Főleg, hogy nem is vagy egyedül...


Zárjátok be jól az ajtót, ha van, akkor kapcsoljátok be az éjszakai riasztót.

2013. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 évvel idősebb vagyok nálad és éjjel szintén szoktam félni meg beképzelek hangokat. Pontosabban akkor, ha teljesen sötét van és egyedül vagyok, ezért évek óta csak TV-re tudok elaludni vagy ha valami hangulatvilágítás van. Lehet gyerekes, de ez van.

Esetleg próbálj meg te is valamilyen energiatakarékos világítóeszközt beszerezni, nem árt, ha van otthon riasztó meg egy jó zár. Nekem van kutyám, nem házőrzés miatt tartom, de azért jó, hogy itt van mellettem. Ez is ad egyfajta biztonságérzetet.

A mobilt is a közelben tartom, ha lenne valami, gyorsan tudjak telefonálni. Meg van a szobámban egy jófajta bicska is meg dezodor spray:D (mondjuk jobb lenne egy paprika spray)

Az sem árt, ha valami vidámat nézel vagy hallgatsz lefekvés előtt, esetleg relaxáló zenét hallgatsz. A lényeg, hogy vond el a figyelmedet.

Amúgy nálam ez az egész sokat javult, ahhoz képest, hogy fiatalabb koromban mennyire féltem, szóval lehet nálad is el fog múlni idővel.

2013. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,aranyos vagy:)
2013. dec. 27. 00:06
 9/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok :) igen.egy vastag lánc :D még régen a barátomtól vettem el :D igy azzal tuti megtudom védeni hugomat és magamat is :)
2013. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kevesebb horrort kéne nézni xD
2014. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!