Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Röhej az egész! Mit tehet egy...

Röhej az egész! Mit tehet egy férfi ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A kisfiam elmúlt 1 éves. Az exemmel ( nem voltunk házasok) a terhessége óta nem vagyunk együtt. Ez kimondva nem lett csak kb fél éve. De se szexuális se érzelmi kapcsolat nincs köztünk mióta terhes lett. Én végig kitartottam mellette mindenben de ő a terhessége után fényéveket távolodott tőlem. - Gondoltam a hormonok. Munkám folytán sokat dolgozok, így ő visszaköltözött a kis lakásába és szinte magához költöztette a vidéki anyukáját. Már akkor furcsa volt ez a hirtelen nagy együttértés anyukával, de megértettem, jól jön a segítség. Közben idős anyukám beteg lett, kórházba került vastagbélgyulladással 2hétre majd vissza tüdőgyulladással, majd ismét vissza clostridium fertőzéssel. Talán nem túlzok ha azt mondom nem sok válaztotta el a másvilágtól. Közben folyamatosan kaptam a lelki fröccsöket az extől, "minek mész már megint anyádhoz" stb. Egyedüli gyereke vagyok senki nem mosott volna rá és vitt volna neki dolgokat ha én nem. Mindezt a munkám mellett, hulla voltam. Az extől segítséget nem kaptam, de nem is vártam el, terhesen ne járkáljon a kórházba. Anyukám felgyógyult, megszületett a kisfiam, én is kicsit nyugodt lehettem ez irányból. Próbáltam közeledni az exemhez, beszélgetéseket kezdeményeztem máramikor nem volt ott anyós. Egy alkalommal kijelentette "sose fogom neked megbocsájtani, h nem velem a terhességem alatt hanem anyukádhoz járkáltál" Ezen már felháborodtam és jól összevesztünk. Volt még pár hasonló veszekedésünk, a közeledésemet elhárította. Aztán anyóssal együttesen előhozakodtak, hogy mennyi gyerektartást kellene fizetnem. Indult 50venről majd 30ig lement magától. A lényeg most jön: Mostmár hideg fejjel végig tudom gondolni a történteket. Igy nem nehéz rájönni jól bepaliztak! A történtek csak kifogások alapjául szolgáltak nekik. Nem kelettem másra csak, h csináljak egy gyereket és persze utána fizessek, na meg hagyjam békén őket. A gyereket láthatom ha megbeszélem vele. -De már oda menni sincs sok kedvem mióta lebukott egy hangrögzítővel amint veszekedést provokálva próbált kihozni a sodromból. A nagy kérdés: mit tehetnék?
2013. dec. 30. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Fizeted a gyerektartást, amit a bíróság majd megállapít a jövedelmed alapján.
2013. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
A tanulság az hogy néha-néha jót tesz egy két pofon az asszonynak. Túl naiv voltál hogy bíztál a nőkben. Én a helyedbe ügyvédet fogadnék. Azért csinálja ezeket mert tudja hogy veled mindent megtehet találj ki valamit és tegyél keresztbe neki ahol tudsz. Csak tudod a gyenge pontját hiszen vele éltél.
2013. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
A helyedben csinálnék egy apasági tesztet. Ha ne adj isten kiderülne, hogy a gyerek nem is a tiéd, akkor nem vagy köteles gyerektartást fizetni. (Ha pedig tényleg te vagy az apa, akkor is szereztél pár kellemetlen pillanatot az exnek.)
2013. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Előbb kellett volna végiggondolni. Biztosan voltak jelek, amelyek azt mutatták, hogy ez nem az élet végéig tartó lamúr. Tudomásul kell venni, keresni kell egy igazi társat, a gyereken meg "meg kell osztozni", hogy nem Ő igya meg az egésznek a levét.......
2013. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 szántóvető ***** válasza:
68%
férfisors.gyerektartást fizetsz,látogatod a gyermekedet akit ellened fognak nevelni.ha már nagy lesz akkor jó esetben magyarázkodhatsz neki,rosszabb esetben gyűlölni fog.
2013. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Nőként szégyellem magam az exed helyében is.

Viszont el tudom képzelni (és persze ez nem indok a viselkedésére), hogy az anyós teletömte a fejét mindenfélével. Van egy ismerősöm, aki azért hagyta el a férjét két gyerekkel, mert az anyja egyfolytában tömte a fejét, hogy "Jobbat érdemelnél!"

2013. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nőként és anyaként mondom neked hogy ez egy gusztustalan nő,"anya"?....csak annyiszor találkozz vele amennyiszer muszáj,azt is a kisfiad érdekébe,mikor látogatod őt.Gondolom a fiaddal szeretnéd továbbra is tartani a kapcsolatot,ezért mihamarabb fordulj ügyvédhez,mielőtt ez a nő kiagyalna megint valamit.
2013. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

"De már oda menni sincs sok kedvem mióta lebukott egy hangrögzítővel amint veszekedést provokálva próbált kihozni a sodromból. "


Istenem,milyen nyafogós férfiak vannak,de azért az anyós sem lehet semmi..

2013. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is csináltass apasági tesztet. És ezt nőként mondom.

Ha tényleg csak arra kellettél, akkor legalább legyél biztos, hogy tiéd a gyerek.

Ha ilyenre képes egy nő, akkor akár azt is feltételezni lehet, hogy nem is te vagy az apa.

2013. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy ismerősöm járt hasonlóképpen, a hölgy addig volt a felesége mint nem jött a gyerek. Akkor kérte a gyerektartást és hazaköltözött vidékre. Hogy mit tehetsz..a gyerekedet nyilván támogasd ahol tudod és ha ilyen a nejed SOHA ne emeld fel a hangod és ne mondj félreérthetőt nehogy véletlenül azt is felvegye és mondjuk egy gyerekelhelyezésnél felhasználja. Ne hagyd provokálni magad.
2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!