Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Röhej az egész! Mit tehet egy...

Röhej az egész! Mit tehet egy férfi ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A kisfiam elmúlt 1 éves. Az exemmel ( nem voltunk házasok) a terhessége óta nem vagyunk együtt. Ez kimondva nem lett csak kb fél éve. De se szexuális se érzelmi kapcsolat nincs köztünk mióta terhes lett. Én végig kitartottam mellette mindenben de ő a terhessége után fényéveket távolodott tőlem. - Gondoltam a hormonok. Munkám folytán sokat dolgozok, így ő visszaköltözött a kis lakásába és szinte magához költöztette a vidéki anyukáját. Már akkor furcsa volt ez a hirtelen nagy együttértés anyukával, de megértettem, jól jön a segítség. Közben idős anyukám beteg lett, kórházba került vastagbélgyulladással 2hétre majd vissza tüdőgyulladással, majd ismét vissza clostridium fertőzéssel. Talán nem túlzok ha azt mondom nem sok válaztotta el a másvilágtól. Közben folyamatosan kaptam a lelki fröccsöket az extől, "minek mész már megint anyádhoz" stb. Egyedüli gyereke vagyok senki nem mosott volna rá és vitt volna neki dolgokat ha én nem. Mindezt a munkám mellett, hulla voltam. Az extől segítséget nem kaptam, de nem is vártam el, terhesen ne járkáljon a kórházba. Anyukám felgyógyult, megszületett a kisfiam, én is kicsit nyugodt lehettem ez irányból. Próbáltam közeledni az exemhez, beszélgetéseket kezdeményeztem máramikor nem volt ott anyós. Egy alkalommal kijelentette "sose fogom neked megbocsájtani, h nem velem a terhességem alatt hanem anyukádhoz járkáltál" Ezen már felháborodtam és jól összevesztünk. Volt még pár hasonló veszekedésünk, a közeledésemet elhárította. Aztán anyóssal együttesen előhozakodtak, hogy mennyi gyerektartást kellene fizetnem. Indult 50venről majd 30ig lement magától. A lényeg most jön: Mostmár hideg fejjel végig tudom gondolni a történteket. Igy nem nehéz rájönni jól bepaliztak! A történtek csak kifogások alapjául szolgáltak nekik. Nem kelettem másra csak, h csináljak egy gyereket és persze utána fizessek, na meg hagyjam békén őket. A gyereket láthatom ha megbeszélem vele. -De már oda menni sincs sok kedvem mióta lebukott egy hangrögzítővel amint veszekedést provokálva próbált kihozni a sodromból. A nagy kérdés: mit tehetnék?
2013. dec. 30. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha bármi kétséged van, akkor apasági teszt. Gyermekelhelyezés hivatalosan megvolt? Vajon mi történne, ha megemlítenéd, hogy mostantól kezdve te szeretnéd nevelni a drága picuri fiacskádat és a ringbe szállsz érte. Egy bírósági statisztika szerint (ha kell, az asszony orra alá is dughatod), ahol mind a két fél küzd a gyerekért, ott fele-fele arányban ítélik a szülőknek a gyereket, tehát apaként egyáltalán nem vagy esélytelen. Még ha nem is tervezed, de ha jól adod elő, pár kellemetlen percet okozhatsz vele az asszonypajtinak.
2013. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

Most ez, hogy miért hidegült el, akármi lehet az oka.

Azért ez, hogy bepaliztak, hogy gyereket csinálj, és ő nyerészkedjen 30.000 Ft on aminél egy gyerek ellátása jóval több... szóval nem is nyerne rajta semmit... szerintem ez egy kitalált mese amivel magadat nyugtatod mert nem akar már téged a nő.


Amúgy te ismered milyen, biztos vannak olyan nagyon elvetemültek akik ilyesmire képesek lennének, de ehhez már nagyon c*gánynak kell lenni. :D


Az a hideg fej nem ártana amit említettél, mert szerintem pánikban vagy. És beszélj az asszonnyal normálisan, csak hogy tudd, mi történt, hogy látja most a dolgokat, és hogy szerinte mi vezetett ide.

2013. dec. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Mielőtt az asszonyt itt mindenki földbe döngöli - én azért szívesen meghallgattam volna (ha lett volna rá lehetőség) a másik felet is.. Ki tudja.. abban a megvilágításban lehet, egész más ez a sztori. Szóval ne ítéljünk már így elsőre azonnal.
2013. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
63%

1. Apasági teszt.

2. Vhogy elintézed h a jövedelmed kevesebb legyen papírokon, h minél kevesebbet tudjanak kicsikarni tőled. Ingóságokat pedig sztem addig írasd át anyudra, h minél kevesebb vagyont állapítsanak meg nálad. Egy jó ügyvéddel kijátszható a dolog.

3. Tedd azt amit ő veled. Diktafon a zsebbe és provokáld ki hogy beismerjen mindent.


Ui.: Légy nagyon megfontolt és következetes, csak semmi hirtelen lépés.

2013. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

lemondasz a gyerekről, mintha nem is lenne

nem fizetsz, csak ha bíróság kötelez

külön jövedelmet nem hozod a tudtára


30.000x12x20=12milliót buktál

2013. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
a nőnek se lesz könnyű, kidöglik mellőle az anyja, nem tudja fenntartani a kislakást
2013. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A nőt valószínűleg nem érdekelte a pénz, csak hogy legyen egy gyereke!


Ha megszorul, majd akkor fog kapálózni a pénzért...

2013. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

11:22


Szerintem, ugorjál még egyszer neki annak a szorzásnak!!!

2013. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%

15:33


jaaa pláne

2013. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%

Ha ilyen könnyen költözget, valószínűleg nincs stabil, jól fizető munkahelye. Szállj perbe a gyerekért, az elmondottak alapján nálad jobb helye lenne.

Aki képes tönkretenni a fia gyermekkorát azért, mert a párja többet látogatta az anyját, mint őt, az nem érdemli meg, hogy anya legyen.

2014. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!