Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli férfiak, nálatok...

30 körüli férfiak, nálatok mennyire rontja le a hosszú távú kapcsolat esélyét az, ha a nőnek van egy gyereke?

Figyelt kérdés

A kisgyerekes egyedülálló anyáktól is kérdezném: milyen tapasztalataitok vannak a gyerektelen férfiakkal való kapcsolatokat illetően?

(27 éves nő)



2013. dec. 31. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak saját példámból tudok úgy erre válaszolni,hogy nincs is gyerekem.Én megkérdeztem a férjem,hogy akkor is kellettem volna e ha van gyerekem és azt mondta,hogy nem.Valószínű nem is állt volna velem szóba.Szereti a gyerekeket de nem tudná másét nevelni teljes szívéből.

Még jó,hogy nincs gyerekem,viszont jövőre tervezzük a közöset.Ő legalább őszinte volt úgy gondolom.Gondolom támadnak itt most majd ezért de nem érdekel.

2013. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Én csak anyum példáját tudom leírni:

Még nem volt 30 amikor megözvegyült,ott volt 3 kisgyerekkel,alig 1 év után lett egy rövidebb kapcsolata,utána egy 8évig tartó,annak most lett nemrég vége,de már most van olyan udvarlója aki fiatalabb nála(35körül van a "srác"),úgyhogy szerintem te is találsz majd valakit:)

2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy gondolom,hogy amíg nincs saját gyerekem addig másét sem akarom nevelni. Ne adja az ég elválok és lesz már gyerek,akkor majd keres gyerekes párt,de addig nem.
2013. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg kérdező te miért ennyire kisarkítva gyerektelen férfit keresel, ha van már gyereked?

Na őszinte válaszod után,meg is kapod a kérdésedre a választ.

2013. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van a kérdezőnek már jelölje,pasija csak nem tudja hosszú távon tud e működni ez.
2013. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem jöttem össze olyan nővel eddig akinek már volt gyereke és egyedül nevelte. Ennek NEM a gyerek az oka, hanem egyszerűen nem ismertem ilyet, nem szerettem belé stb stb. Nyilván nem lenne akadály ha van egy pár éves gyereke. Vagyis nekem nem. 2 vagy több az már igen. Idővel akarok sajátot is, ilyen esetben pedig már necces lenne.
2013. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem akarja más taknyos visítós kölykét nevelni,meg kerülgetni.Én 45 F vagyok,14éve egyedül nevelem a Fiamat(20),nekem sem voltak hosszú kapcsolataim e miatt.
2013. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Soha! Nem kell a másé. Alapszabály!
2013. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat.

Nem kimondottan gyerektelen férfit keresek, hanem úgy van, ahogy az egyik válaszoló írta: a kérdés ilyen módon való feltevésének oka az, hogy van "kiszemeltem". Illetve ő szemelt ki engem a munkahelyünkön, viszont azt még nem tudja, hogy van egy 3 éves fiam.

2013. dec. 31. 11:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont mihamarabb tudatni kell vele,hogy van a kicsi.Lehet nem zavarja mert nem vagyunk egyformák,de ha kicsit is meginog akkor ne sok jóra számíts!

BUÉK

2013. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!