Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli férfiak, nálatok...

30 körüli férfiak, nálatok mennyire rontja le a hosszú távú kapcsolat esélyét az, ha a nőnek van egy gyereke?

Figyelt kérdés

A kisgyerekes egyedülálló anyáktól is kérdezném: milyen tapasztalataitok vannak a gyerektelen férfiakkal való kapcsolatokat illetően?

(27 éves nő)



2013. dec. 31. 10:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Régebben azt mondtam volna hogy kizárt dolog. Egyszer viszont egy olyan nő akadt az utamba akinek akkor volt pici gyereke, de olyan szinten egy húron pendültünk vele hogy a gyereket is simán elfogadtam úgy hogy hozzá tartozik. Sajnos más dolog miatt nem jött össze. Akkor 32éves voltam.
2013. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Én voltam fordított helyzetben, mindig azt gondoltam, nekem nem kell olyan férfi,aki elvált, van gyereke. Erre pont ez lett. Nem mondom, hogy egyszerű elfogadni, de utána természetes lett. Született egy gyermekünk, nem jól alakultak a dolgaink, elváltunk. Kicsi volt még a gyerek, úgy hittem, nekem már senkim nem lesz, mert kinek kell más gyereke. Kellett idő, hogy el tudjam hinni, így is lehet még kapcsolatom. Lett is, egy szintén elvált férfivel. Nem mondom, hogy egyszerű,de nagyon szeretjük egymást. Volt még egy elképzelésem. Azt gondoltam, hogy ha lesz új férfi az életemben, helyettesítenie kell a gyerek apját is, de ezt nem lehet elvárni tőle.
2013. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Még az előzőhöz hozzátenném, hogy volt egy gyerektelen férfi is,aki szeretett volna komolyabb kapcsolatot, viszont nem éreztem, hogy megértené a gyerekkel járó gondokat, a lemondásokat. De persze van kivétel, de ezt úgy is érzi egy nő. De úgy látom azért sok férfi a gyerektelen nőket keresi.
2013. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én csak ismerőseimből tudok kiindulni. A lány csapattársam akinek még kisebb korában meghalt az anyja mert beteg volt.


Az apja nagyon szerette/szereti. Aztán az apjának lett egy barátnője akivel talán 1-2 éve összeházasodtak. A nő a házasság előtt és után is úgy szerette/szereti a lányt mintha a sajátja lenne. Aztán nem is olyan régen született a férfinak az új nőtől egy kisgyereke.


Azt már nem tudom , csak gondolom ,hogy azért a nevelőanyja mégis csak jobban szereti a saját gyermekét , de a lánnyal is úgy foglalkozik mintha az övé lenne.


Nem tudom hogy a lánynak mennyi befolyása van/volt a szülei kapcsolatában...

2013. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Én 34, párom 38. Nekem akkor 7 éves volt a lányom, páromnak nem volt gyereke. Egy húron pendülnek, nevelgeti, terelgeti, szeretgeti, bármire megkérheti. Azóta van egy közös gyerek is, így teljes a család.:)))
2013. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Kuldtem privit :)
2013. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nalam biztos hogy komolyan szamitana az, hogy mi tortent az apaval. Ha a no hagyta el, akkor egyertelmu NEM. Ugyanis nem tudnek egyutt elni olyan novel es megbizni benne, aki kepes elhagyni a gyereke apjat, hacsak nincs valami nagyon nagy szornyuseg ami okot adna ra (eroszak, veres pl).

Ha ot hagyta ott a ferje, akkor meg attol tartanek, hogy valojaban meg mindig szereti es nem tudta lezarni magaban, bar ebben az esetben azert lenne esely ra, ha egyebkent nagyon megfogott az illeto.


30f

2014. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Ha meghalt a férje, akkor oké, azt megértem, akkor el tudom fogadni.

De ha elvált a nő, akkor soha. Egy elvált nő, főleg ha még gyereke is van, az meggondolatlan és felelőtlen, aki csak magára gondol, és gőze sincs arról, hogy a gyerekének mi lenne jó, vagy csupán mihez lenne joga.

Minek szült, ha nem képes együtt élni a gyereke apjával?

Én is szeretnék gyerekeket, de nem hétvégi apukaként... Mit várhatnék egy olyan nőtől, aki már bizonyított, aki már vállalt úgy gyereket, hogy nem tudott együtt élni a férfival? Majd nekem is szül egy-két gyereket, aztán ha felmerül az első kis probléma, akkor a megoldás és kompromisszum helyett beadja a válópert, és majd én sem élhetek a gyerekeimmel?


Hát köszi nem, ebből nem kérek.

Özvegy nő ellen semmi kifogásom, de az elvált anyukák kíméljenek!

32F

2014. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%

Kimaradt:

A gyereknek joga van családhoz, és azt a nőt vagy férfit, aki nem képes felfogni, hogy a gyerek normális lelki és érzelmi fejlődéséhez szükség van mindkét szülőre, azoknak a gyerekeit csak sajnálni tudom, amiért olyan önző szülei vannak...

2014. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!