Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy szinte minden évben...

Ciki hogy szinte minden évben itthon szilveszterezem?

Figyelt kérdés
L/20
2013. dec. 31. 20:09
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Szerintem nem olyan gáz, ha társasággal vagy. Mondjuk én most először töltöm itthon a szilvesztert az egyik barátnőmmel. Hívott a haverom hozzájuk, de nem volt hozzá kedvem. Jobb a legjobb barátnővel filmezni, tűzijátékot nézni, hajnalig beszélgetni, majd délig aludni, mint hányni egy vad buliban. :) Erőltetett. /14, L/
2014. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Cikinek egyáltalán nem ciki. Én az elmúlt években mindig otthon voltam a párommal (amikor még volt), vagy a szomszédban barátnőmnél. Nem éreztem gáznak egyáltalán. Filmet néztünk, eszegettünk, beszélgettünk.


De idén elhívott egy barátnőm a munkahelyemről magukhoz, meg még pár ismerősét és szuperül éreztem magam. Ettünk, ittunk, 1-kor pedig elmentünk partizni. Benne volt a boogie a lábamban.


Soha ilyen jó szilveszterem nem volt még azt hiszem. :)


24/N

2014. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az első komoly barátomig (18) úgy gondoltam olyan ciki otthon ülni a nagyszülőkkel (szülők befizetős buliban) nézni a tvben az unalmas műsort, éjfélkor gyerekpezsgővel koccintani majd alvás, mert ők elfáradtak és náluk van a tv. Aztán már az aktuális pasinál töltöttem a szilvesztert. Ugyanúgy tv-t néztünk csak éjfélkor rendes pezsgővel volt koccintás mégis akkor a legjobbnak tartottam. Aztán mikor szakítottunk megfogadtam, hogy fűde bulizós szilveszterem lesz. Végül húgommal filmet néztünk és majdnem lemaradtunk az éjfélről. Idén a párommal ültünk itthon. De jól szórakoztunk azon, hogy mennyire nincs műsor a tvben és mennyire nem tudjuk eldönteni, hogy akkor mit nézzünk. Szóval én kb világéletemben otthon ültem. Párszor volt olyan, hogy ismerős családnál voltunk, akiknek hasonló korú gyerekei voltak, az mondjuk mindig jó volt, mert olyan volt mintha sokáig vendégeskednénk. Meg egyszer nálunk volt az ismerős családokkal a buli. Szóval kiemelkedően rossz szilveszterem még nem volt, de tudom, hogy egyszer szeretnék olyan igazi bulizóst, csak hogy tudjam milyen.


23 L

2014. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!