Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy szinte minden évben...

Ciki hogy szinte minden évben itthon szilveszterezem?

Figyelt kérdés
L/20
2013. dec. 31. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem eddig két jó szilveszteri bulim volt. Az egyiket két jó barátnőmmel töltöttem, a másikat pedig bulizással, de akkor még új volt minden, a szórakozóhely, az ivás, minden. Viszont most nagyon uncsi a szilveszterem. Anyámék itthon vannak, ilyenkor nem lehet csinálni semmit, csak ülni a szobában...élmény az egész.
2013. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon gaz ...
2013. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
en is itthon vagyok, minek menjek ki az idiotak koze XD
2013. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én is mindig itthon szilvesztereztem. Előtte nem éreztem cikinek, de középsuli óta kb igen. Mert középsuliba az osztályom nagy része teljesen taccsra vágja magát szilveszter alkalmából. És utálom, amikor tőlem meg megkérdezik: "hogy telt a szilvesztered? hol voltál? mennyit ittál???"

Idén lett volna esélyem máshol szilveszterezni, barátnőm hívott meg, egy magyar banda adott szilveszteri koncertet a szomszéd városba, de sajnáltam rá a 3000 Ft-t... meg annyira nem volt kedvem hozzá.

Amúgy gondolom te is azért érzed ezt cikinek, mert a korunkbeliek mind elmennek bulizni. Én is emiatt érzem cikinek, hogy én nem... bár én nem vagyok az a bulizós fajta. De még van fél hét a szünetből, mire visszakerülünk a suliba, már lerágott csont lesz a szilveszter téma. Remélem. :D


18/L

2014. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem sokkal vagyok idősebb nálad. Pont ma gondoltam rá, amikor hívtak házibuliba, hogy én még nem voltam normális házibuliban sem. Vagy a rendőrök jöttek ki többször is, vagy a mentő. Lopás volt, betört minden, az LCD tv-től kezdve a zuhanykabinig. Mindenki hányt, volt olyan, hogy szegény csaj ült a wc-n, valaki kitépte az ajtót, és ráhányt. Köszönöm, ez nem kell:D Szórakozóhelyre nincs kedvem menni. Én is öreglánynak érzem magam, de hát ez van. Dolgoztam, fáradt vagyok. Olyan gyógyszert szedek, amire nem ihatok. Plusz itthon van a kutya és a macska is, akik félnek. Nem tudnék úgy bulizni, hogy ők ketten itthon remegnek.


Nem vagy egyedül, ne aggódj:)


Boldog Újévet Nektek!

2014. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem. Egyidős vagyok veled és énis itthon szilvesztereztem. Meg már tavaly is. Előtte 2 évben voltam bulizni de egyik sem volt jó, így inkább maradok itthon. Mivel a barátaim csak úgy tudnak bulizni, hogy önkívületi állapotúra isszák magukat, ezt nem óhajtom végignézni. Itthon értelmesebb dolgokkal lefoglalom magam. A szüleim mindig elmennek így enyém a ház. Filmezek, zenét hallgatok, sütit sütök, elvagyok. Gyakran ránézek a kutyákra akik rettegnek a sok tűzijátéktól. Nincs bennem semmi hiányérzet, amiért egyedül vagyok itthon. Nekem ez igazából egy átlagos nap, átlagos este, max. annyiban különbözik, hogy jönnek a BÚÉK-os üzik, amikre válaszolgatok, és annyi.
2014. jan. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

nem, nem ciki.

én összesen 2szer szilvesztereztem barátoknál és az sem abból állt, hogy igyuk magunkat a sárga földig. akkor társasoztunk, beszélgettünk, vízipipáztunk, filmet néztünk, éjfélkor koccintottunk, akkor is olyan innivalóval ki milyet ivott.

ez a két alkalom jó volt, most nem mentünk sehova, mert nem volt kedvünk hozzá.

néztünk egy jó kis filmet a párommal, vigyáztunk a cicánkra, aki nagyon félt a petárdák hangjától, megvártuk az éjfélt, aztán lefeküdtünk aludni.

nincs igazán szükségem arra, hogy kint az utcán dőzsöljek a néppel főleg, hogy a nagyja ilyenkor meg aztán végképp nem tud viselkedni...

mikor kora este sétáltunk egyet a városban, már akkor mentek a durrantgatások, kiabálások.

meg úgy az őszintét megvallva: nem is értem mit kell azon ünnepelni, hogy új évbe lépünk át.

2014. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én idén jutottam el arra a szintre, hogy nem ciki. Mivel egyetemista vagyok, úgy vagyok vele, hogy karácsony van? tényleg? szilveszter van? tényleg? :D Nagyon sokat kell tanulnom a vizsgákra, és legkisebb gondom is nagyobb a szilveszternél, kb. úgy voltam vele hogy életemben először leszarom, nézek filmeket és aztán alszom. Aztán mégis véletlenül úgy alakult, hogy ez lett szerintem a lejobb szilveszterem, azáltal hogy átjött két barátnőm, filmeket néztünk, beszélgettünk, nevettünk, és ennyi. De igazából eddig nekem is nagyon pocsék szilvesztereim voltak, hogy mindig otthon ültem vagy a rokonoknál ültem, és azon agyaltam hogy más jól érzi magát, én meg itt senyvedek. Ezt ajánlom neked is legközelebb, ne foglalkozz vele, tekintsd úgy mint egy átlagos napot, lehethogy éppen összejön egy szép este (nem bulizással), és ha nem, akkor se agyalj aon hogy más jól érzi magát, hanem érezd jól magad te is :) 19/L
2014. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem!! Pár év és rájössz, hogy nincs nagy jelentősége. Mi áthívtunk pá barátot, iszogattunk, eszegettünk, beszélgettünk. 3-kor éjjel, már mindenki hazament. Férjemmel elpakoltunk, megágyaztuk és aludtunk. Ennél több nem is hiányzik... :)


25N

2014. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én itthon voltam a párommal, anyukámmal és a testvéreimmel, jókat szórakoztunk, ettünk, nevettünk. Ennél jobb szilvesztert el se tudtam volna képzelni, ugyanis azok között az ember között lehettem, akiket TÉNYLEG szeretek (és nem kötelezően elviselek egy egész éjszakán át, mint becsiccsentett barátok meg haverok, meg azoknak az ismeretlen haverjai valami buliban...

21/L

2014. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!