Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos-e jövendőbelid magassága?

Fontos-e jövendőbelid magassága?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a párommal 2 éve lassan. (Én 26 éves NŐ) Eljegyzésünk is volt, együtt lakunk. Tervezzük az esküvőt....de tegnap nagyon kiakadtam anyámon.(egyedül mentem). Közölte, hogy ne nagyon kapkodjuk el ezt az esküvő dolgot, mert hát hogy finoman fejezze ki magát az én párom egy jó fél fejjel alacsonyabb nálam.. .és amikor múltkor bementünk hozzá a munkahelyére, akkor is utána jöttek a megjegyzések, hogy "szép , magas lányod van", meg hogy a rokonság is eléggé a száján tartja ezt a dolgot....Szerinte röhejes , ha egy férfinél magasabb a nő. Nagyon elszomorodtam, el se mondom ezt a páromnak, mert nagyon szeretem....de mit gondoltok erről? Télleg "röhejes"??:S
2009. nov. 28. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy majdnem 40 cm-vel vagy magasabb, vagy csak 10-12vel.
2009. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! engem nem zavarna, nem kell mások véleményével törödni ennyi.:)
2009. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, engem sem zavarna.
2009. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor miért lenne gond? Az anyukád nagyon undok volt!
2009. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem vagy alacsony, kérdező, szóval téged ne érdekeljen.

Én alacsony vagyok (151cm), már nem növök, úgyhogy ha nálam alacsonyabb egy pasi, az törpe növésű, és eleve feltűnő jelenség. Egy picit zavarna, de csak azért, mert egy nálam alacsonyabb pasi eleve nem mondható átlagnak, és én is furán érezném magam.

2009. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni! Tartsa meg a véleményét magának.
2009. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 162 vagyok, tehát nem kifejezetten alacsony, de azért elég pici. A párom kb. 166 lehet. Nem igazán zavar. Azért mert szeretem, a többiek meg nem érdekelnek. A szüleim is hasonló méretekkel rendelkeztek.


A 190+ cm-s barátaimmal sokkal furcsábban éreztem magam.

2009. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az ex párom kb épp akkora volt, mint én. Magassarkúban már látszott, hogy jóval magasabb vagyok nála.

És hosszabbak a lábaim,mint az övéi, szóval, még ha lapos cipőben voltam, a derekam pl fentebb volt az övénél.


Engem is volt, hogy cikiztek, anyukám, ismerősök. Leszartam, nem emiatt szakítottunk.


De bevallom, a szívem mélyén jobban szerettem volna, ha magasabb nálam. És most picit jó érzéssel tölt el, hogy újra szabad vagyok és majd találhatok mást, aki majd külsőre is teljesen olyan lesz, mint amilyet szeretnék. Fontos, hogy egy férfi magasa, izmos legyen,biztonságot sugárzó oda lehessen bújni hozzá, de ő bújjon hozzám.


Mindazonáltal, ha más problémák nem lettek volna, csak emiatt,hogy alacsony,nem szakítottam volna a párommal.

2009. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem röhejes. Ha szereted, ne zavarjon, és ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak. És ne hagyd sem az anyukádnak, se senki másnak, hogy beleszóljon ebbe, végül is nem nekik kell szeretni a párodat, hanem Neked!
2009. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én ellenpéldának: én 161 cm és 48 kg vagyok, párom 196 cm és 115 kg. Volt már 125 is, de most fogyózik. Képzelj el minket a szemeid előtt. Lehet, hogy röhejes, de mi így szeretjük egymást már 9 éve, és abszolút nem számít mások véleménye!
2009. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!