Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos-e jövendőbelid magassága?

Fontos-e jövendőbelid magassága?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a párommal 2 éve lassan. (Én 26 éves NŐ) Eljegyzésünk is volt, együtt lakunk. Tervezzük az esküvőt....de tegnap nagyon kiakadtam anyámon.(egyedül mentem). Közölte, hogy ne nagyon kapkodjuk el ezt az esküvő dolgot, mert hát hogy finoman fejezze ki magát az én párom egy jó fél fejjel alacsonyabb nálam.. .és amikor múltkor bementünk hozzá a munkahelyére, akkor is utána jöttek a megjegyzések, hogy "szép , magas lányod van", meg hogy a rokonság is eléggé a száján tartja ezt a dolgot....Szerinte röhejes , ha egy férfinél magasabb a nő. Nagyon elszomorodtam, el se mondom ezt a páromnak, mert nagyon szeretem....de mit gondoltok erről? Télleg "röhejes"??:S
2009. nov. 28. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem röhejes!

Inkább szomorú, hogy vannak emberek, akik ilyen korlátoltan gondolkoznak és a külsőségek alapján ítélnek.

Azért már nem szerethetek valakit, mert nem a "társadalmi normák" által alkotott kép szerint nézünk ki??

Elsősorban nem azért szeretek meg valakit( és pláne nem azért maradok mellette), mert hű de jól néz ki, hanem a belső értékei szerint.

Ne foglalkozz a buta emberekkel, tedd ami neked jó, ami boldoggá tesz!!


Egyébként párom kb. 5 centivel kisebb nálam és mi is már az esküvőről beszélünk :)

2009. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne szomorodj el, semmi okod rá! A gonosz megjegyzéseket meg engedd el a füled mellett. Én 170 cm magas vagyok, a párom kb 168 cm. Sokszor járok magassarkú cipőben, mert őt sem, és engem sem zavar, hogy magasabb vagyok tőle. Minden nagyon jó a kapcsolatunkban, ez az apó méretbeli különbség nem hiszem hogy gondot kellene hogy okozzon. Amikor bemutattam a páromat apumnak, akkor apu megjegyezte nekem, hogy "nem baj kicsim,, majd felnő hozzád..." Én mondtam, hogy nem fog...Szóval nálunk ennyivel lezárult ez a téma. Kivánok nektek sok boldogságot, és jó esküvőszervezést!

2009. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!