Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya mindenkinek rosszhírem...

Anya mindenkinek rosszhírem kelti, kitagadott, mindenkivel megutáltat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

anno összejött egy emberrel, féltékenységében a házból kitagadott, mehettem az utcára, de tartottam a kapcsolatot, mert hitem szerint, szülőkkel nem szabad haragot tartani, ill. nem akartam abba a helyzetbe kerülni, mint amiket hallok, hogy nem beszél valaki anyjával, apjával.

a lényeg, most egyedülállóként gyermeket várok és ezért elhord engem mindennek, a férje, és az édesanyja előtt, akik mindketten,plusz anya, vállvetve utálnak, beszólnak nekem (holott velük egy szót sem beszéltem, ebből gondolom, hogy ez köszönhető anyának)csak mert a gyereket nem vetettem el, illetve mert csóró vagyok és olyan embernek szülök, aki nem támogat, meg stb.

a lényeg első kisbabám várom majdhogynem kilátástalan helyzetben, szóval így is van elég gondom, megoldanom az életemet egyedül, hittel és reménnyel, de ez mérhetetlenül fáj, hogy szánt szándékkal beszólnak nekem, elítélnek, hátam mögött kibeszélnek, csupán rosszakat akarnak, nevetni majd a képembe, ha nem tudom magam és gyermekem fenntartani, hogy lássam magamnak akartam, meg sorolhatnám.

de ezt ráadásul egy 80 éves nagymamától pláne nem vártam, hogy ő is majd a gyermek halálát kívánja majd, amikor tőlem nem is tudott semmi8t a hátteremről, annyit meséltem csak örömmel, hogy van egy szerelmem és gyermeket várok. erre kaptam meglepetésemre, hogy vetessem el, mert jaj mi lesz. csak néztem meredten és nagyon fájt :(

ahogy most anyám férje is, hogy kiutál a házból, mindig utáltam ha beszólt, kioktat mint egy hülyegyereket, de soha vissza nem szóltam semmit, tehát ebből következtettem, hogy anya beszélte tele, hogy utáljon.


szóval ott tartok így felnőtt fejjel, hogy felejtsem el a fél családom?

apával, más rokonokkal hiába beszélek, nem hisznek nekem és anya persze hogy máshogy állít be mindent mindenkinek.


2014. jan. 2. 10:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szóval ha gyerekszületésről nem értesítem (nem értesítek egy aljas embert), az jogos akkor is, ha történetesen anyáról van szó?
2014. jan. 21. 12:18
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Anykám is hasonló kaliberű mint a tiéd. Én azt csináltam, hogy elköltöztem 1600km-rel távolabb és félévente felhívom 2-3 percre. Lehet, hogy szívtelennek tűnök, de olyan sok rosszat csinált nekem meg a gyerekemnek is, hogy elég volt belőle egy egész életre. Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez az igazság... Végülis egyet tanultam tőle, ne legyek olyan a gyerekemmel mint ő velem. Nekem nagyon jó kapcsolatom van a 17 éves lányommal, büszke vagyok rá! :)
2014. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó messzire költözz el, keress anyaotthont, aztán ők segítenek elhelyezkedni és a baba is biztonságosan megszületik olyan környezetben ahol senki nem bántja.
2014. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönet, én is így gondolom már, hogy nekem sírásra és fájdalomra szükségem nincs.

örülök, 91% hogy neked jól alakult és szép! és szerintem is így helyes ilyen esetben.


igen, kedves utolsó, valami hasonlóban vagyok benne, hogy csak azért is megállok én a talpamon!

2014. jan. 23. 14:51
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mi lett veletek?

2017. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!