Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így külföldre?

Ti elmennétek így külföldre?

Figyelt kérdés
Lehet hogy lesz lehetőségem kimenni dolgozni külföldre ami nekem nagyon jól jönne.De már most belegondolok hogy ha kikerülök fél évre mennyire fog hiányozni a családom,legfőképp a kiskutyám.Ti mit csinálnátok?
2014. jan. 4. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennék...
2014. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2014. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Viszont lehet hogy jobb életszínvonalat tudsz biztosítani a családodnak. Ráadásul ha nagyon nem bírod akkor hazajöhetsz.
2014. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Menj.
2014. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hiányozni fognak, de ez is az élet része, hogy néha messze kerülünk.
2014. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol irok. Az elso 2 honapban ne beszelj tul sokat telefonon veluk..ne skype-olj ejjel nappal.. nehez..es rettenetesen hianyzik minden es mindenki az elejen. De amint belerazodsz a munkaba lesznek barataid mar termeszetes es hetkoznapi lesz hogy Te nem otthon vagy..en az elso 2 honapba folyton bogve beszeltem anyaval.. 2 honap utan hazamentem 10napra..nem talaltam a helyem..(21voltam) alig vartam hogy visszamenjek melozni..mikor visszakellett mennem a szivem szakadt meg ismet eljonni.. Kb 1 ev utan rendezodott a helyzet mikor mar tudtam ki vagyok es mit akarok. Ma mar a csaladommal jarok haza es meg lehet szokni..nem agyalok regota azon hogy de jo lenne otthon.
2014. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!