Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ezek nem normálisa...

Mit tegyek? Ezek nem normálisak! Öngyilkos legyek vagy szökjek el? Tönkre teszik az életemet!

Figyelt kérdés

Már őrültnek érzem magam. Nincs semmi célom az életben. Ha van is célom ,akkor azt a szüleim tönkre teszik! Miattuk nincsenek barátaim nem engednek ki sehova sem. A suliban e miatt különc lettem.Kezdetben még barátkoztak velem ,de mivel a szüleim nem engedtek ki veluk így kiközösítettek. Annyira csúfoltak ,hogy esténként attól rettegtem ,hogy mi lesz holnap suliban..és ezért nem tudok aludni sohasem esetleg nappal 2-3órát ma elmondtam ez az anyunak azt mondta ,hogy beteg fordított agyú vagyok és a dili hzban végzem becsukatva mert este nem tudok aludni! Megigérte ,hogy nyáron elmehetek Pestre és már egy éve erre sporoltam ,de most közli ,hogy nem mehetek ki mert egy de*il vagyok és ott is csak a bűnt csinálnám ,hogy most volt a tvben pl: egy 16 éves gyerek és egy 17 éves gyerek autót loptak és garambolóztak és a 17 éves meghalt és a 16 éves nem tudta feldolgozni ezért a vonat elo ugrott és én is csak ezt tenném. Meg ,hogy csak a ri***ckodás ráj az eszembe és azért akarok ki menni ,hogy jól megba***nak aztán terhes legyek! Közben még szűz vagyok ilyet soha nem tennék!Ma reggel is felketett és elkezdte mivan ***bancka se tanulni se segítenni nem csinálsz semmit? Közben jól tanulok és mindent meg csinálok kitakirítom a szobámat mosogatok ,amit tudom ,hogy akarna csinálni ,de ha oda megyek hozzá megkérdezem segíthetek-e?-akkor ezt mondja: Nem! Tűnj a ***! Most is elkezdett kezdegetni ,hogy nincs semmi célom idő előtt ,akarok-e meghalni stb..Olyan céltalan vagy mint egy pszihopata. Mondom van szeretnék barátokat szerezni ,de mit csináljak ha nem engedsz ki velük? Anyám erre: hova a pi**ba akarsz menni csámpáskodni!

-Még anno mikor barátkoztak velem elhívtak egy pizsama partyra! -Megkérdeztem tőlük ,hogy el-e mehetek nagyon szeretnék ők meg elkezdtek szidni ,hogy mégis mit képzelsz magadról ez nem való..hol láttam ,hogy valaki másnál alszik? stb.. Mit tegyek nem bírom nincs itt senkim már arra gondoltam ,hogy este megeszek pár pirulát és iszok rá! Mert ez nem élet! Mit tegyek nem bírom ki ezt az egy és fél évet +a sulival 3évet!



2014. jan. 4. 19:53
1 2
 1/13 FIVESTAR ***** válasza:
44%

Neh butasagot csinalj csajszi:(

Irok priviben..

2014. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
45%

Szia ha beszélni szeretnél írj privit én szívesen meghallgatlak és segítek ha tudok :)

Sajnálom hogy ilyen rossz neked. Szörnyű lehet. De a sulis kiközösítős részét teljesen megértem. Velem is ez van. Csak az van hogy én az okát se tom.

Szóval ha beszélni szeretnél akkor írj nyugodtan.

16/L

2014. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sajnallak. Nekem is volt egy rossz idoszakom, meg most se annyira fenyes az eletem es a jovommel se tudom, hogy mi lesz, de a tied durvabb. Nem tudom, hogy tudnek-e neked segiteni, de ha szeretnel valakivel baratkozni, valakinek kionteni a lelked en itt vagyok es irhatsz. Talan segithetek a tobbi joakaratu valaszoloval egyutt kilabalni ebbol az idoszakodbol es megoldast talalni. Nem lehetne, hogy egy rokonhoz koltozz vagy intribe(kollegiumba)? Egyebkent ne legy ongyilkos es ne szokj el csak ugy otthonrol, mert lehet, hogy meg rosszabb dolgod lesz.

15\L

2014. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%

Öngyilkos akarsz lenni ugyan az életben mindig van rázós út

de mások hülyesége miatt ne dobd el az életed de 1 év múlva elmehetsz otthonról.

2014. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szerintem nagyon nagy hülyeséget csinálnál, mivel én már több rendőrségi, családi hülyeségben is részt vettem több éve. Mégis kibírtam. :)

L/13

2014. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem tudnál a nagymamádhoz vagy valami rokonodhoz költözni, akik értelmesek? Még ha messzebb is laknak, akkor is megéri.
2014. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szökj el a haverjaidhoz vagy osztálytársadhoz este vagy a szüleidet öl# meg temesd el vagy azt se csak dobd ki és élj egyedül. ;) én a haverjaimhoz szöktem mert nem engedték a szüleim hogy a haverjaimhoz menjek. A te szüleid elmebeteg pschihopaták jelentsd fel őket a rendőrségen és csukasd le őket életfogytiglannra és ne is talizz velük úgy jobb lesz.még ha a szüleid is azbéleted múlna rajta szard le az anyád,apád az anyád 1riba1riba&sázott téged meg minden f$!#$€&)€te meg hagytad ez nem a te hibád csak akkor azt gondoltad hogy a szüleid szentek meg stb baromság.gyűlöld vesd meg a szüleidet.
2015. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg: Jézusom!!! Hogy lehet ilyen egy anya??? Ha az én lányom oda jön hozzám a problémájával, meghallgatom, és nem elhajtom a francba! Bocs a felháborodásért, egy 11 éves kislány anyukája vagyok.
2016. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, pont az ilyen gyerekek kerülnek olyan helyzetbe, hogy elkezdenek piálni, drogozni, strichelni...
2016. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!