Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetnék még, hogy jobb...

Mi tehetnék még, hogy jobb viszonyom legyen a családdal?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem anyukámat, meg sokat beszélgetünk de a beszélgetés mindíg veszekedésbe torkollik,és ezt idegileg nem bírom tovább. kérlek segítsetek ennek az eltévedt 11 éves lánynak,megtalálni a barlangból kivezető utat. Van e még remény...
2008. júl. 15. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ne aggodj ezzel szerintem minden masodik 11 eves igy van...termeszetes h sokat veszekedtek...vagyis ertsd jol...kezdtel kamaszodni, mar egyre inkabb megmondod azt ami (nem)tettszik, es ez az allaspont gyakran osszeutkozik edesanyad allaspontjaval...hogy ez mikor fog valtozni? szerintem meg egyenlore nem fog...(bocsi h csak ennyire vagyok lelkesito) de 18-19 eves korodig szerintem ez csak fokozodni tud(mikor mar baratod van, fontosak lesznek a haverok stb stb)...

viszont ha tenyleg tenni szeretnel ellene annyit tehetsz h elhallgatod, s nem szolsz vissza, ugymond az utolso szo nem a tied lesz hanem edesanyade...tudom h nehez...18 eves vagyok es meg mindig az ove az utolso szo...annyi h mar nem tudom lenyelni...

kitartast:) fel a fejjel:) csak azert veszekszik veled mert szeret es ovni akar:)

2008. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nincsen semmi baj, nem lesz ez mindig így. Azt azonban tudnod kell, hogy bármennyire is nem értesz egyet az anyukáddal, mindig hallgasd meg a véleményét, mert rengeteg dologban van igaza, eetleg csak a nézetei lehetnek kicsit elavultak. Azt is érdemes elfogadnod, hogy az utolsó szó mindig az anyukádé...amíg világ a világ, ez mindig és mindenkivel így volt, van és lesz is. Kell, hogy legyen az emberekben annyi tisztelet, hogy adjanak az édesanyjuk véleményére, valamint hogy elfogadják azt.
2008. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszotokat:)
2008. júl. 16. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is kiváncsi lennék egy jó válaszra. Az én anyám éppen most akar kidobni itthonról. :(
2008. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szegény... "poén:ugye nem az ablakon?!" yo to hogy ez nem poén de mindenkinek néha vannak vicces időszakai. még én sem értem a választ. ezért ha lehet írjatok...
2008. júl. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!