Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen a viszonyom apammal?

Figyelt kérdés

A szuleim 2 eve elvaltak, es azota teljesen megvaltozott minden. Anyammal meg nagyjabol elvagyok, szoktam vele beszelgetni (bar vele se valami rozsas a viszonyunk) de apaval nagyon rossz. Szinte soha semmirol nem beszelgetunk, ha felhiv mindig lerazom de nem tudom miert, mert nincs vele semmi bajom.(egyebkent felvaltva vagyok anyamnal

es apamnal egyenlo aranyban) es ezt mar apam is emlitette, h miert vagyok ilyen vele meg stb.. De en nemtudom:| mert telleg semmibajom vele, mindent megad amire szuksegem van, es tudom h ez rossz neki hogy en ilyen vagyok es nekemis az:S egyszeruen nem ertem :( amugy L/15 vagyok..


2009. dec. 16. 19:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Képzeld én is 15 éves vagyok(lány) és nem rég fejeződött be apukám és köztem ez a "harc". Nekem is szörnyű volt. Szerintem próbálj vele többet lenni, mesélj neki a suliról, barátokról, eseméynekről akár még arról mi megy a tvbe..ez nekem segített
2009. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
jah... és sok szerencsét!!!
2009. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!