Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy valaki...

Az lehetséges hogy valaki tudatosan provokál ki egy szakítást, vállást? Ha igen hogyan szokták ezt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 10:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*válást
2014. jan. 6. 10:03
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Hogyne lenne! A nők nagyrésze nem szereti kimondani hogy legyen vége. Inkább magukban tartják és apró dolgokon keresztül irányítják ezt a dolgot, hogy a pasi mondja ki és ő legyen a rossz. Olyanokra gondolok, hogy túlzott hisztéria, veszekedések provokálása, féltékennyé tevés, összeférhetetlenség.
2014. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Tökéletesen egyet értek az előttem lévővel.A nők csak kerülgetik a döntést ,bár céloznak rá inkább félrelépnek és akkor már talán egyértelmű lesz,hogy szakítani akarnak.
2014. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Aki bizonytalan, az is prokovál, mert így nem neki kell döntenie, ő lesz a szenvedő fél, akit elhagytak.

Van olyan is, amikor a másik fél annyira birtokol, ráakaszkodik a másikra, hogy másképp nem lehet tőle szabadulni.

2014. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ezt vajon tudatosan teszik?
2014. jan. 6. 10:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
válást úgy kell kiprovokálni, hogy bemész a bíróságra és beadod a válókeresetet.
2014. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont úgy látom, hogy a ferfiak kerülgetik a döntést...


De amúgy egyet értek az előttem szólókkal.. Ezek szeint ez emberi jellem...


Nem merik kimondani, hogy elégedetlenek, inkább megcsalják a másikat ...aztan úgy iranyítják, hogy lebukjanak.

Vagy addig addig provokálják a másikat, míg annak lesz elege..

2014. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudatos, de mégis az.

Tudod, van olyan, hogy valamit nem tudatosan teszel, de mivel azt érzed amit, ezért önkéntelenül is úgy cselekszel, hogy a dolgok úgy történjenek, ahogy legbelül akarod.

Remélem érthető.

2014. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Engem is provokáltak szakítás előtt,eleinte nem is esett le mire megy ki a játék.

Konkrétan már abba kötött bele a volt párom,hogy túl sok házimunkát végzek (itthon is dolgozom)ezért nem tud felnézni, férfiként tekinteni rám :)...stb

Holott csak annyit kellett volna mondania ,nem szeretlek nem tervezek veled közös jövőt ,szia.

2014. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Ezer módja van, de nem adok tippeket.
2014. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!