Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek az ember rokonai...

Miért lesznek az ember rokonai gonoszak és önzők ha pénzről, örökségről van szó?

Figyelt kérdés
Örökös vagyok és a másik fél ki akar iktatni az örökségből,lemond mindennek és fenyeget.Vér szerinti rokon,nem voltunk túl jóban eddig sem,de most aztán képes lenne megölni,miért lesznek ilyenek az emberek ha pénzről van szó?Más is tapasztalt már ilyet,mért én már többet is?Én nem veszekszem,de ő folyton kóstolgat,alig bírom szó nélkül.
2009. nov. 30. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert emberek, és sajnos be kell látnunk gusztustalan egy faj a miénk! Tisztelet a kivételnek.

Az unokatestvérem elvesztette a párját. 36 éves volt a srác, elment focizni, összeesett és meghalt. Esküvőt, és babát terveztek. A család állította, hogy mindenben az unokatesóm mellett állnak, segítik, támogatják ebben a szörnyű helyzetben. Kiderült mennyi spórolt pénze van a fiuknak, onnantól elszabadult a pokol. Még a ruháit is követelték szegény fiúnak, és az unokatesómnak számlával kellett igazolni, hogy mi az, amit a lakásban ő vett. Minden mást elvettek tőle, holott együtt vették azokat a tárgyakat. Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy én pénzem, te pénzed. 6 éve voltak együtt, és nem elég a tragédia, gyakorlatilag kisemmizték. Persze lehet volna ügyvédet fogadni, de kinek van erre ereje, egy ilyen lelki törés után? Ennyit az emberekről. Sajnos sok ilyen van.

2009. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvasom hogy sok hasonló eset van és rengeteg önző utálatos,gátlástalanul bunkó ember van ezen a földön.Kedves kijavítgató 1.:Azért írtam így hogy pénz és örökség,hogy nem csak örökség utáni pénzről kérdeznék,hanem egyébként hogy a pénzért ölnének egyesek,de szerintem rajtad kívül mindenki más értette. Hogy ezen az oldalon mennyi bunkó kritikázó van,nem a kérdésre válaszolnak!(:?
2009. nov. 30. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!