Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok nézelődni a párotok...

Szoktatok nézelődni a párotok telefonjában?

Figyelt kérdés
Ma ebéd után megnéztem a párom híváslistáját, miután lehalkítottam a telefont. Semmi rossz indulat nem volt bennem, sem az, hogy ellenőrizzem. Csak nyomkodtam kicsit ( régebben az az én telefonom volt, csak ő kapta meg ) Ő meg erre teljesen kiakadt, hogy ez nem nálunk nem módi...stb. Tudom, hogy a volt feleségének sem engedte, de ott volt mit titkolni. Azt is mondta, hogy kérdezzek, ha tudni szeretnék valamit. Azt hozzátenném, hogy ha én beszélek valakivel....akkor ki volt, mit beszéltél stb. De tényleg semmi rossz indulat nem volt bennem, erre ő meg kiakadt:(( Legközelebb hozzá sem nyúlok a telcsijéhez!
2009. nov. 30. 14:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de kutyából nem lesz tényleg szalonna.

Ha már más(oka)t is megcsalt bizony téged is megcsalhat.Ez jellem kérdése.Mert ha valakit már nem szeret/nem akar vele lenni,akkor le lehet zárni azt a kapcsolatot mielött "jobbat"keresne,de neki eddig belefért a párhuzamos kapcsolat,akkor ezután is bele fog férni.

Egyébként egy szoros párkapcsolatban sose értettem miért kellene "magántitoknak"lennie.Az én párom nyugodtan beleolvashatna bármimbe,hiszen,ha gondom van vele,nem a barátnőmnek pletyózom ki,hanem megbeszélem vele.tehát sok újat nem tudna meg.Igaz én még ezen az oldalon se "beszéltem"ki semmit,ami kettőnkről szól.Azt hiszem ez a tisztelet,nem az,hogy nem piszkerálom a telefonját.

2009. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én mindig babrálom az övét, üzeneteket nézek, híváslistát, sosem szól érte. Ő nem nézi az enyémet, pedig simán odaadnám. Nincs mit titkolnia, nem ellenőrizgetés a részemről, pusztán kíváncsiság. Szeretek mindenről tudni:)
2009. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. De ha véletlenül a kezembe akad és felhívom rajta anyukámat ( céges telója van) nem akad ki. Valószínű hogy férjed marad az aki volt korábban is. Akkor csinálják ezt a műfelháborodást ha van is mögötte valami.
2009. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Soha.

32/N

2009. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!