Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok nézelődni a párotok...

Szoktatok nézelődni a párotok telefonjában?

Figyelt kérdés
Ma ebéd után megnéztem a párom híváslistáját, miután lehalkítottam a telefont. Semmi rossz indulat nem volt bennem, sem az, hogy ellenőrizzem. Csak nyomkodtam kicsit ( régebben az az én telefonom volt, csak ő kapta meg ) Ő meg erre teljesen kiakadt, hogy ez nem nálunk nem módi...stb. Tudom, hogy a volt feleségének sem engedte, de ott volt mit titkolni. Azt is mondta, hogy kérdezzek, ha tudni szeretnék valamit. Azt hozzátenném, hogy ha én beszélek valakivel....akkor ki volt, mit beszéltél stb. De tényleg semmi rossz indulat nem volt bennem, erre ő meg kiakadt:(( Legközelebb hozzá sem nyúlok a telcsijéhez!
2009. nov. 30. 14:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
Én még soha nem néztem meg az elmúlt 15 év alatt. Azt vallom, hogy ha valamit csak onnan tudok meg, az már régen rossz.Én sem örülnék, ha más nézegetné a telefonomat. Nem azért mert titkok vannak benne, hanem azért mert belső magánügyem, hogy kivel, mikor, miről és mennyit beszélek. Ez nem azt jelenti, hogy félrelépek. Sőt! Egyszerűen kell egymásnak hagyni ennyi teret. Ha meg nincs bizalom, akkor semmi nincs.
2009. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Sokáig megbíztunk vakon egymásban, soha fel sem merült, hogy nézzük v. nem nézzük, egyszerüen nem volt mit nézni.


Aztán amikor már tudtam, hogy van valakije, akkor véletlenül itthon hagyta a telefonját és elment dolgozni. Belenéztem, szerncsére, így rövidre tudta zárni a nővel a dolgot. Akkor egy darabig szokásommá vált a nézelődés, de most mióta helyre állt köztünk a rend, nincs miért.

2009. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szoktam! Miután meghalt, hátha van valami megválaszolni való. Előtte soha.
2009. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem, minek? Sosem leszek már olyan vakon szerelmes senkibe, hogy a telefonjából kéne észrevennem a 'bajt'. Max egy nimfomániás esetén... :)
2009. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig úgy gondoltam, hogy ha valaki titkolni akar valamit, akkor titkolja, de legalább ezt csinálja jól :) Szerintem ha együtt vagy valakivel, simán belenézek a dolgaiba, ha elöl hagyja. Érdekelt a telefonja, na és? ő is megnézheti az enyémet, sosem szóltam bele. Ha nekem lenne titkolnivalóm, akkor azt eldugom, nem hagyom elöl és utána vagdalkozom, hogy milyen jogon nézte meg. Az ember kíváncsi, vagy unatkozik, és akkor csinál valamit, ez miért baj... :)


Szóval a párod vagy titkolni akar valamit és beijedt hogy rátalálhatsz, vagy szimplán idióta.

2009. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
én bele szoktam az exemébe! és mindig ki is derült valami sunyiság. Persze ő is kiakadt mindig. Egy idő után már a wc-re meg a fürdőbe is magával vitte
2009. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%

Annyira bele,hogy én válaszolok az sms-re,e-mailok-ra,mert ő nem hajlandó:-)

Sőt sokszor én veszem fel ha csörög,mert ha ismeretlen számról /tiltott számról hívják nem veszi fel.

2009. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
Megszoktam nézni az időt rajta, ha más nem akad a kezembe. De ha kiakadna ezen, hogy mit nézek, ismerve a mentalitásomat, már repülne is épp ami a kezembe van.
2009. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Azóta változott a helyzet...Bocsánatot kértem tőle, hogy megnéztem és mondtam, hogy többet nem fogom, nem is érek hozzá. Erre meg még jobban kiakadt, hogy nem erről van szó! Ne nézegessem, hogy kivel beszél és mi van benne...stb. Aztán ott hagytam, mert elkezdtem sírni. Még is igaz lehet, hogy kutyából nem lesz szalonna...engem is megcsalna?! Meg előjött a bizalommal...el vagyok keseredve:( Miért neki áll feljebb??
2009. nov. 30. 16:55
 20/24 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult már. Ő is nézi az enyémet, én is az övét. Nem szólunk egymásnak emiatt, hiszen nincs rejtegetnivalónk. Ha arra kíváncsi, mit fényképeztem le, vagy kinek írtam sms-t, hogy itt és itt láttam egy csini rucit olcsót, hát olvasgassa.

20L

2009. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!