Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már munkanélküliek?...

Voltatok már munkanélküliek? szégyenlem pedig nem az én hibámból történt

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én egyetem után 4 hónapig. Teljesen magamba zuhantam és nagyon nehezen viseltem. Tiszta feleslegesnek éreztem magam.


Kitartás, kilábalsz belőle.


Drukkolok.

2014. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én szintúgy :(
2014. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezen mindenki átesik. Vagy saját, vagy a cég hibájából, de a mai világban elég gyakran előfordul.

A lényeg az, hogy ne sajnáld magad, hanem keresd a következő helyet. Én eddig max 4 hónapon belül mindig el tudtam helyezkedni. Volt, hogy az egyik helyen befejeztem a melót szombaton, hétfőn kezdtem máshol. Munka mindig van, ha az ember nem túl válogatós.

A nyugdíjas állások már nem léteznek, talpraesettnek kell lenni a mai világba.

A férjem is évente kb 2 helyen dolgozik, mindig oda megy, ahol többet fizetnek. Persze egy idő után az önéletrajzon már kozmetikázni kell egy kicsit, de hát ez a legkevesebb.

2014. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, használd fel ezt a kis időt, míg nem találsz másik melót, hogy építsd magad és amit meló mellett nem tudtál kivitelezni azt most betudod pótolni.Pihentebben ráadásul sokkal jobban megy is ez, mint ha napi 8-10 órát melózol és az mellett kéne tenned.
2014. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen voltam közvetlenül a rendszerváltás után 1991-92- ben 1,5 évig.Nehéz időszak volt az nagyon,de akkor még sokkal magasabb volt az ellátás és 2 évig járt,de fölöslegesnek éreztem magam.
2014. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyetem után fél évig.
2014. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam fél évig. Nagyon nehezen viseltem lelkileg. Egyrészt, mert mindenre a férjemtől kellet pénzt kérnem, másrészt úgy éreztem, csak futom feleslegesen a köröket. Tényleg minden lehetőségnek utánanéztem, megpróbáltam, és mindig csak egy kicsivel maradtam le mindenről.

Szerencsére megoldódott a helyzet.

2014. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

1 éve vagyok...

Értéktelennek érzem magam, semmirekellőnek..az önbecsülésem romokban.

Hagyján, hogy állásinterjú...odáig nem jtok el, hogy jelezzék, hogy megkapták a jelentkezésemet.

Egy sima ruhahajtogatásra raktárpakolásra nem vettek fel az Ázsia Centerbe... Pedig eddig ccsak jó munkahelyem volt, kultűr környezetben, dolgoztam irodán felelős beosztásban. Kitűnő érettségim, Egyetemi abszolvációm, nyelvizsgám van, jogsi, Ecdl...

Mégse


:(:(:(

2014. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is az vagyok már jó ideje. Én az olyanokat utálom, akik azzal jönnek, hogy mindig van munka, ha nem válogatós az ember... hát engem árfeltöltőnek, takarítónőnek sem vesznek fel. Jó válogatós vagyok. :D
2014. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

9-es


Dettó


8-as:(

2014. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!