Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek ezt? Gonosz...

Ti megtennétek ezt? Gonosz dolognak érzem, de már kezd elegem lenni.

Figyelt kérdés
Egy rokonom tartozik nekem 40 000 Ft-al, már fél éve hietegt azzal, hogy megadja atartozást. Később már fenyegetett, sértegetett, fejemhez végta, hogy én bezzeg jobban keresek, mint ő, mégis várom vissza a pénzt. Papírt nem írtunk róla, igen tudom, butaság volt, de sajnos nagy volt a bizalmam felé, de egy életre tanultam ebből. Viszont, nem akaorm ennyiben ahgyni a dolgot. Most lett egy új barátnője, akiért odavan. Azt tervezem, hogy írok ennek a csajnak, elküldöm neki az összes lementett bezsélgetésünket, a tartozásról, fenyegetésről stb.Ill. megtudtam 1-2 dolgot még az emberünkről (lopás) amit alá is tudok támasztani. Egyrészt hátha a lány hatással lesz rá, és visszakapom a pénzem. Ti megtennétek ezt? Lehet, hogy kicisnyes bosszú, de nincs sok eszközöm.
2014. jan. 10. 17:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A "másrészt" lemaradt: nyilván ha megadja a pénzt, akkor nem írok a barátnőjének, ill. elképzeéhető, hogy a lánynak eztuán megrendül a bizalma felé, amit ő nem akarhat annyira.
2014. jan. 10. 17:44
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tenném meg. Egyrészt gerinctelen dolog, másrészt te is nagyon megszívhatod. Ugyanakkor megértem, hogy vissza szeretnéd kapni a pénzed. Talán ha egy erősebb férfirokon beszélne vele, annak lehetne hatása.
2014. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Én megtenném! Pláne ha fenyeget! Kölcsön kifli visszajár! Tedd meg! Sok sikert!
2014. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az is gerinctelen, hogy ő átvágott...erős férfiakkal megveretni akkor már durvább?? Ilyenbe nem akarok belemenni, ill. belekeverni mást.
2014. jan. 10. 17:46
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

Miért kell belekeverni egy családi vitába egy nőt??

Bocsi, de az nagy baromság. Ha én lennék a nő helyében, akkor csak annyit érnél el vele, hogy körbe röhögnélek a tehetetlenséged miatt. Arról nem is beszélve, hogy a rokonod is megtudja, és akkor nem állsz meg a lábadon.

Inkább a rokonnal beszélj, ha kell minden nap nyafogj neki, hogy adja meg a pénzedet. Egyszer csak megunja. Ha meg nem, akkor átmész hozzá, és elviszel valamit 40 ezer forint értékben.

2014. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok. Igen, tehetetlen vagyok és nem tagadom, bennem van az is, hogy bosszút álljak ezért az egészért.
2014. jan. 10. 17:49
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Nézd meg a Bronxi mese címü filmet!


Hallgasd Sonny szavait erről!


Idézek:


"Egy 20-asodba került, hogy megszabadulj tőle, igaz? Sosem fog zaklatni többet. Sosem kér tőled többé pénzt. Egy huszasért kilép az életedből. Olcsón megúsztad.


http://www.youtube.com/watch?v=U0qQcpZx6Vk


Tekerj 55 perc 40 másodperchez.

2014. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép, de ez engem akkor is felháborít, Azóta kiderült, hogy nem csak nekem tartozik, egyik votl barátnőjét is lehúzta, meg lakótársait lakbérrel stb. Az ilyne mértékű emberi pofátlanság dühít.
2014. jan. 10. 17:54
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem jó megoldás, nem valószínű, hogy így lesz megoldás. Ne hagyd annyiban a dolgot, de biztosabbat eszelj ki.


Nézd, ha ezt megcsinálod...

-Lehet, hogy a barátnőjét egyáltalán nem fogja ez érdekelni. Nem az ő ügye. És ha szerelmes a rokonodba, akkor nem biztos, hogy hinni fog neked, és a rokon mondhatja azt is, hogy hazudz, ő meg elhiszi neki, és letudják ennyivel, plusz még a csaj fog rajtad röhögni.

-Persze ha nem annyira szerelmes a csaj, és nem mindegy neki a párja pénztárcájának mérete, akkor elüldözheted egy ilyen sztorival... Na de mire mész vele? Akkor a rokon főleg nem fogja megadni.


Jobbat kellene kieszelned. Úgy, hogy a pénzed kapd meg... Nem tudom milyen rokon, és milyen közös ügyeitek vannak. De ha meg tudnád oldani, hogy most ő adjon neked kölcsön, ha nem is pénzt mondjuk valami bútort vagy építőanyagot, vagy tudja ég, amiket a rokonok egymásnak adnak néha segítségül... Na szóval gondolkozz... És ha már nálad van valami ami az övé és hasonló értékű, onnantól egálban vagytok!


Á megvan! Ha pasi, akkor biztos van valami barkácsgépe, amit te kölcsönkérhetnél... Na?

2014. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mondom, az összes bezsélgetés le van mentve képként, a pasi hiába tagadna. Niylván meglebegtetném ezt előtte, ha fontos neki a lány,a kkor ne hagyná ezt. nem vagyunk bezsélőviszonyban, főleg a tartozás miatt kirobbant vita meg sértegetések miatt. Csak a pénz miatt keresem ill. beszélünk. Szóval kölcösnkérés nem játszik.
2014. jan. 10. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!