Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek ezt? Gonosz...

Ti megtennétek ezt? Gonosz dolognak érzem, de már kezd elegem lenni.

Figyelt kérdés
Egy rokonom tartozik nekem 40 000 Ft-al, már fél éve hietegt azzal, hogy megadja atartozást. Később már fenyegetett, sértegetett, fejemhez végta, hogy én bezzeg jobban keresek, mint ő, mégis várom vissza a pénzt. Papírt nem írtunk róla, igen tudom, butaság volt, de sajnos nagy volt a bizalmam felé, de egy életre tanultam ebből. Viszont, nem akaorm ennyiben ahgyni a dolgot. Most lett egy új barátnője, akiért odavan. Azt tervezem, hogy írok ennek a csajnak, elküldöm neki az összes lementett bezsélgetésünket, a tartozásról, fenyegetésről stb.Ill. megtudtam 1-2 dolgot még az emberünkről (lopás) amit alá is tudok támasztani. Egyrészt hátha a lány hatással lesz rá, és visszakapom a pénzem. Ti megtennétek ezt? Lehet, hogy kicisnyes bosszú, de nincs sok eszközöm.
2014. jan. 10. 17:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

Figyelj, ha másoknak is tartozik, akkor főleg hagyd a fenébe. Majd valaki megagyalja. És sajnos a magyar törvények miatt bajba is fog kerülni.


Te maradj ki ebből. Téged óvlak, mert te írtad ki a kérdést, te akarsz itt segítséget. Hát nekem ez a segítségem.


Ez egy tipikus kis fa szszopó, nem fogsz tudni ezzel a típussal mit csinálni, hidd el. Az új csak is rájön majd erre és otthagyja a fenébe. De az ilyen lelketlen emberi szart az ilyen nem érdekli.

2014. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%
TEDD MEG! NE HALLGASS SENKIRE! Tedd meg és miután ezt elolvastad azonnal töröld a kérdésed! Gyerünk! Adjál a szemétnek! Üdv!
2014. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

"az összes bezsélgetés le van mentve"


Azért te sem vagy egy cukorfalat!!


Vagy eleve mindenkinek a gyanútlan beszélgetését rögzíted, hogy hátha jó lesz még egyszer valamire??!

2014. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben először a fickóval beszélnék, megmondanám, hogy ez az utolsó alkalom, utána kiteregetem a szennyest. Ha arra sem reagál semmit, na akkor jöhet a nyilvánosság, munkahelye, facebook, új csaj, szülei... mindenkinek elküldeném, hadd égjen a pofája. De mondom, először készítsd fel a fickót, hogy mondjuk 1 hónapot adsz, mielőtt kipakolsz.
2014. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A beszélgetéseket utólag mentettem le, amikor kezdtem látni, hogy nem igazán akarja megadni a pénzem...
2014. jan. 10. 18:51
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
fizetési meghagyást indítsál, ha a pénzed akarod, ne zsaroljad a hülye rokont!
2014. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonló helyzet, én 30ezret adtam kölcsön. 1 évig ment a huza-vona, hogy mi legyen, hogy legyen, végülis eluntam. Hagytam az egészet a fenébe. Természetesen szóltam minden rokonnak és ismerősnek, hogy nehogy adjanak kölcsönt neki, mert nem fogják viszontlátni. Tudtam, hogy úgyis megjárja ha továbbra is ezt a kölcsönzős életmódot folytatja. Meg is történt, senki nem ad neki kölcsön, dolgozni nem akar, teljesen lepusztult életet él.
2014. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Miért nem fogsz össze azokkal, akiknek tartozik?
2014. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy jó megoldás, de nekem az lenne az ötletem hogy alázd meg. persze csak olyat írj róla ami igaz, nehogy a végén még téged pereljen be.


írd ki a facebookra hogy XY Z ideje tartozik neked 40e ft-tal, és máig nem adta meg, csak ígérget és fenyegetőzik. mellé még azt is biggyeszd oda, hogy senki ne adjon neki pénzt kölcsön, mert nagy eséllyel nem látja viszont.

netán még azt is megszellőztetheted, hogy másnak is lóg, mást is lehúzott nem kevés lóvéval, megbízhatatlan, utolsó hazug dög.


a barátnőjét ne keverd bele, ha van egy kis esze a lánynak, akkor majd úgyis felnyílik a szeme pár hónap alatt, ha nem, akkor megérdemlik egymást.

2014. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én azért bepróbálkoznék a rendőrséggel. Mivel nincs papírod róla, nem biztos hogy be tudják hajtani rajta, de ha van beszélgetésed, akkor az már egy fél bizonyíték. Vagy csak fenyegesd meg, hogy a mentett beszélgetésekkel és a többi általa átvert emberrel rendőrségre mész, ha nem kapod vissza a pénzedet, hátha ez használ valamit.

Én nem küldeném el a nőnek és erre csak egy okom van. Magamból indulok ki. Ha én ilyen beszámolót kapnék a páromról, lehet megdöbbennék, de bennem lenne egy hatalmas kérdőjel, hogy miféle kétségbeesett liba az ilyen, aki nekem kapálózik olyan témákkal, amihez friss barátnőként az ég világon semmi közöm nincs!? Nem tudnám annyira komolyan venni, mint amennyire komolyan kéne egy ilyen ügyet, pont azért, mert piti húzásnak tartom.

2014. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!