Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a volt élettársához...

A párom a volt élettársához jár fátvágni. Feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

A nőnek van öt fia, 20, 16, 14, 5 évesek, de semmit nem csinálnak otthon, de nem is ez a lényeg.

Szóval, a párom oda jár segíteni, félek, hogy összejön a nővel, aki amúgy is amolyan pasifaló tipus.

Páromnak ezt még nem mondtam, mert nem akarok vitát és úgyis letagadná.

Megőrít a félelem, hogy elveszítem a páromat. Mit tegyek, ne engedjem oda többet?

Folyton arról a nőről beszél, nekem meg majd megszakad a szívem.


2014. jan. 13. 21:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Úgye te is tudod ,hogy nem csak fát vág....sajnos annak a kapcsolatnak még nincs vége.
2014. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még szereti a nőt.
2014. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt persze, hogy tudja. Csak egyszerűbb homokba dugni a fejét. Kérdező, nyisd ki a szemed, már rég elvesztetted.
2014. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a páromnak kellene öt gyerek a nyakába. Inkább attól tartok, hogy a nő elveszi tőlem, nem gondolom, hogy a párom még szeretné főleg 20 év után.
2014. jan. 13. 21:22
 5/38 anonim ***** válasza:
59%

Küld vissza. De vedd szó szerint. Ha szeret, akkor úgy fog kapaszkodni utánad hogy 6 lóval nem lehet elvontatni.Ha nem szeret és megy, akkor egy csomó fájdalmat megspóróltál magadnak.


Ha a pasi szeret, és ez bebizonyosodik előtted, akkor ideje a hölgyikét kiismerni kicsuda is őkelme,szavahihetőség miegymás, rendbe rakni-már mint helyileg:)


Az első 3 válaszoló IP-jét szerintem ha megnéznénk,nem lepődnék meg ha egyezne.

2014. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Részermől biztosan nem ugyanaz az IP. Amúgy is dinamikusra állítottam :P
2014. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%

1.: Mi az, hogy ne engedd? Talán az anyja vagy? Nem? Akkor ne viselkedj úgy.


2.: Kérdezed meg, miért jár oda.


3.: Akárhogy is számolom a 20,16,14,5 éves gyerekek 4 nem 5.

2014. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
4 Szabad ember mindenki, nem enyém-tiéd, nem egy tárgy. Ezt azért tudatositsd magadban. Akkor és azzal komunikál egy felnőtt ember akivel akar. A trükközést ne türd. Erre kiváló módszerek vannak:D Főleg a nőci részére:D Ha pedig a pasi menni akar akkor el kell engedni.
2014. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ma mondtam neki, ha mégegyszer arról a nőről beszél akkor otthagyom. Erre megkérdezte, hogy akkor már meg sem szólalhat?
2014. jan. 13. 21:29
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha egy pasi szeret egy nőt, ha 10 gyereke van, akkor is kell a pasinak és akkor is eltántorithatatlanul odacövekeli magát a nőhöz.
2014. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!