Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apummal cigizni? Mit gondoltok...

Apummal cigizni? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Apukám külön él tőlünk csak évente egyszer találkozunk,kiskorom óta alig tud valamit rólam, legutobbi találkozásunknál,elárultam neki hogy dohányzom,azt hittem,hogy leveszi a fejem vagy kioszt,de nem.úgy reagált,hogy ,,gyere szivjunk el egyet" kérdeztem tőle,hogy nem bánja-e?! Azt mondta amiben egyet értek, hogy nem ő nevel,és neki ahhoz már régen nincs joga hogy kiosszon bármiben is..Ebben én teljesen egyetértek vele,de Ti külső szemmel mit gondoltok? felelőtlenség,vagy jogos? 17L
2009. dec. 1. 23:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam mikor rászoktam, és még annyi idősen is titkoltam egy évig. Nagyon szégyelltem magam.

Amugy meg szerintem azért is reagált így, ha már egy évben egyszer lát, legyen veled jófej.

2009. dec. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az en apamtol felelotlensegnek vennem, mert akarmilyen ritkan talalkoznank, megiscsak az apam lenne. De mas nevelesi modszereit nincs jogom kritizalni.
2009. dec. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valahol jogos, hiszen nem ő nevel, 17 vagy már, és leszoktatni úgysem tud...

Én 14 vagyok, dohányzom rég óta sajnos. Anyám a kezdetek óta engedi, eleinte csak együtt cigiztünk, most már meg is veszi nekem kb. egy éve. A kezdetek óta azt jelenti, hogy 12 évesen... Akkor baromira örültem, most már nem, mert ez konkrétan azt jelenti, hogy nagy ívben sz*rik rám és egyáltalán nem érdekli, hogy teszem tönkre magam. De hát van ilyen... :D

2009. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Apukád jófej, nincs ezzel semmi gond. Sokkal rosszabb lenne, ha nekiállna vonalaskodni, így is ritkán találkoztok. Szóval cigizzetek együtt, jót tesz a kapcsolatotoknak is. :-)
2009. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem egyáltalán nem arról szól a dolog, hogy "milyen jófej".

Iszonyú...Ettől lesz jófej egy szülő, hogy engedi, hogy vele cigizz? Már kiütné a kezedből ő meg fel is ajánlja???

Le lehet pontozni...

2009. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen, sztem jó fej tőle mert ő is dohányzik, ahogy kivettem a kérdésből, és nem büntethet érte ha ő is csinálja
2010. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!