Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a ferjemet,...

Hogyan vegyem ra a ferjemet, hogy vallaljunk gyereket?

Figyelt kérdés
Lassan 30 eves vagyok de e ferjem hallani se akar a gyerekrol, pedig megvan minden kondicio,ami kell, sajat lakas, biztos anyagi hatter.Egy evvel idosebb mint en, de fel a gyerekvallalastol.Nagyon szereti a kisgyerekeket de nem tudja sajat magat elkepzelni apanak.Nem tudom mit tehetnek, hogy meggyozzem,hogy nekem most mar ideje lenne szulnom, mert kesobb nehezebb lesz.Nagyon el vagyok keseredve emiatt,de nem szeretnem, ha a hazassagomba kerulne.
2009. dec. 2. 09:18
1 2
 11/17 anonim válasza:
én is hasonlo cipőben járok bár nekem van már egy 3 éves lányom ,de nagyon szeretnék neki egy testvérkét. a párom nagyon nem szeretne nem mondja hogy miért .imádja a lányát,de hajthatatlan. tanácsolom hogy tedd választás elé vagy -vagy ne maradj le egy férfi miatt az élet legszebb ajándékárol hidd el ha érezni fogja hogy elveszithet megváltozik minden és ö fogja akarni a babát
2009. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszitokat es majd megirom mire jutottunk.
2009. dec. 2. 14:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha a férjed nem akar, nem tudod erőltetni. Az én férjem sem akar, én pedig nagyon. De megértem az indokait, mert nem azt mondja, hogy most nem, hanem azt, hogy pár éven belül nem. IGy bármennyire is szeretnék, várunk. Pedig én már 36 éves vagyok. De úgy gondolom, nem vagyok lemaradva semmiről. Várd ki az időt, amikor ő is akar majd. Nagyon fiatal vagy még.
2009. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Rávenni szerintem nem érdemes, vagy akarjátok mind a ketten nem. Később úgyis probléma lesz abból, ha a kedvedért mégis vállaltok. Ráadásul, ha sokat emlegeted, akkor még az ellenkezőjét is érheted el vele.

Egy őszinte beszélgetést én azért megejtenék, hogy miért is nem akar gyereket.

Egyébként van egy ilyen ismerős párosunk, akiknél a pasi szintén nem akart babát. Aztán eljöttek meglátogatni a mi picinket és azóta a psi is akarja. Úgyhogy ha teheted vidd el babalátogatóba, hátha ő is meggondolja magát.

2009. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ez messziről bűzlik. A férfiak gyávák megmondani ha valaminek vége van. És itt nem arról van szó, hogy akkor te vársz pár évet, amíg ő már készen áll. Sose fog készen állni, megnyugtatlak. Sajnos szerintem már ő nem akarja igazán ezt a házasságot. De ettől ne keseredj el, viszont tudd meg mi a helyzet, mert magától nem fog megoldódni semmi, csak te leszel öregebb.


Félre ne értsd, én már 31 éves vagyok, nincs gyerekem, de valószínű nem is lehet. Szóval engem nem érint ez a probléma, viszont volt olyan barátnőm, aki csak várt várt, hogy a férje meggondolja magát, aztán egyszer csak kiderült az igazi ok, nője volt. Nyilván ez rád szerintem nem igaz, de hogy a házasságod nem stabil az tuti. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy megmondod a férjednek egyenesen, hogy sajnálod, de te gyerek ügyben már a projekten leszel, és nem baj ha ő később elhagy, de te szeretnél gyereket és nem akarsz a végtelenségig várni, mert aztán ki tudja mi lesz. El lehet válni később ha bármelyikőtök lépni akar, de ne fosszon meg téged attól, hogy anya lehess az ő bizonytalankodása miatt. Szerintem ez így korrekt. Ha erre válni akar, akkor még jó, hogy most kiderült, de lehet hogy megnyugszik :) Szóval csak egyenesen és minél hamarabb.

2009. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
lehet hogy megharagszotok rám, de én lehet hogy "kész tények" elé állítanám. Hagyd abba a gyogyót, és neki nem kell tudnia róla, később pedig bejelented, hogy hopsz a gyogyó mellett sikerült. szerintem ha szeretne gyereket, csak később akkor nem fogja azt mondani hogy ne tartsátok meg. Hanem ugyan egy kis ideig meg fog lepődni, de hamar túlteszi magát rajta "beleszokik' a gondolatba:)
2010. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 TA6451 válasza:
Én ugyan ebben a nadrágban járok az én párom se szeretne még pedig már körülöttünk mindenkinek van kisbabája lassan 5 éve leszünk együtt én már nagyon szeretnék de ő valamiért nem pedig akkor amikor meglátja őket hirtelen elkapja a vágy hogy neki is kell aztán mikor felhozom a témát hallani se akar róla
2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!